Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is azért nyert a...

Szerintetek is azért nyert a Fidesz, mert sokak életszínvonala javult jelentős mértékben?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
A te életszínvonalad jelentős mértékben javult? Ha igen, ez miként valósult meg, miben nyílvánul meg?
2018. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

igen. annyira, hogy az EU-ban az ötödik legolcsóbb a magyar munkaerő.

alattunk már csak románia van és pár balti állam

2018. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Jóhogy, örömömben még el is elsirom magam, mikor meglátom Tiborc, Mészáros, Orbán életszinvonalának javulását.
2018. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én magam nem látom azt a hatalmas életszínvonal-javulást. Budapesten élek, ahol bár viszonylag erőteljes ütemben emelkednek a fizetések, viszont a lakásárak speciel még nagyobb ütemben emelkednek. Arányaiban szerintem már bőven drágább a lakhatás, mint a nyugati nagyvárosokban.


Nagy megrökönyödésemre viszont egy barátnőm kezdett el érvelni a Fideszre szavazás mellett, mondván hogy sokkal magasabb lett az életszínvonal a Fidesz alatt, mint annó a szocik idején.

2018. ápr. 11. 19:43
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
igen
2018. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Én sem látok javulást, ezért is kérdeztem. Esetleg tedd fel neki a kérdést, hogy miben látja a javulást. Mert úgy tűnik, mintha konkrétumok nélkül próbálna érvelni.

2018. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert azóta kapott gondolom egy jobb állást?
2018. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
67%
Orbánnak hála, nekem is nőtt az életszínvonalam. Mondhatni rákényszerített arra, hogy külföldön dolgozzak.
2018. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BlackSword ***** válasza:
100%
Nem... Azért nyert a fidesz, mert rengetegen elhitték hogy ha nem a fidesz nyer akkor már aznap éjszakán ledől a határzár és azonnal ömleni fognak be a migránsok... Akikkel egyébként mi lett vasárnap óta, mert az összes kormányközeli médiafelületről eltűnt az összes hír róluk... És már egy jót sorosozni sem lehet... Hát ezért...
2018. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Azért nyert, mert egy kis ijesztgetéssel és/vagy 2 kiló krumplival megvehetők az emberek.
2018. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!