Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kiderülne, hogy a Jobbik...

Ha kiderülne, hogy a Jobbik nyerte a választást egy esetleges újraszámolást követően, Vona Gábor visszatérne?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nyilvánvalóan igen.
2018. ápr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Remélem. Én csak miatta szavaztam a jobbikra listán. A fasisztákra anem fogok.
2018. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne itt a nagy csoda.
2018. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Nem fog kiderülni...

1, nem számolják újra

2, valószínűleg az ocsmány, megvezető propaganda miatt az egyéni kerületekben valóban a fideszre adták le többen a szavazatokat.

Én is örülnék a kormányváltásnak, de talán jobb beletörődni... talán 4 év múlva felnő annyira ez az ország (amit kétlek, btw), hogy felfogják, mi jó és mi nem. De amíg ennyi töketlen, megvezethető, ostoba ember van itt, s olyanok, akiket meglehet venni bözskével, addig csekély esélyt látok a javulásra. :)

Tudnék sorolni embereket, akik azért szavaztak a fideszre, mert hogy "az mszp alatt katasztrofális volt a helyzet", "most van munkahelyem", stb. Értem én, meg minden, de ezektől az emberektől is nem egyszer hallottam elégedetlenséget pl. oktatásról, eüről, alacsony fizetésről, magas áfáról. De neki van munkahelye. Szerintem meg gyávaságból is bőven kijutott, és önzésből, amiért a saját gyerekeiknek nem hajlandók egy kicsit elvonatkoztatni a saját pillanatnyi kényelmüktől, vagy amiért vágóhídra küldik a saját szüleiket (mert ha 80+ elmúltál, vagy legyen 65+, akkor már úgyis csak meghalni mész a kórházba). Mondjuk a nyugdíjasok legalább saját maguknak akarták ezt. :D Azért emeltem ki ezt, mert a környezetemben többségben a 18-30 év közötti emberek szavaztak ellenzékre, a többi 30-50 közötti pedig meg van győződve róla, hogy a fidesz milyen hűdejó. Ezeknek az embereknek a gyerekei pedig mindennap tapasztalják az oktatás hiányosságait, például én is és a kortársaim, és nem egy ilyen ismerősöm szülei szavaztak a fideszre. Olyat is tudok, akinek a gyerekét nem engedték el szavazni, mert megmondta, hogy nem fog a fideszre voksolni.

Mindig mondják, hogy tegyek a jövőmért, na de így?

2018. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
saját gyerekeik érdekében*
2018. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
ma 16:36 Ez vicces Vonánál nagyobb fasiszta nincs. Az hogy bevágta az ágyalá a gárdamellént nem jelent semmit
2018. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ha lenne is újraszámolás, kétlem, hogy ekkora csalás derülne ki. Legfeljebb annyi, hogy nem 2/3 a 2/3...
2018. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom a realitásérzéked. Mindenki tudta, hogy a Fidesz fog nyerni, a kétharmad volt kétséges.
2018. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!