Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor meglett a kétharmad...

Most akkor meglett a kétharmad a Fidesznek vagy nem?

Figyelt kérdés
Van ahol az írják meglett, van ahol 50% körüli számokat írnak, meg hogy mindenki aki nem a Fideszre szavazott az összeadva valamivel több, mint amennyien a Fideszre szavaztak. Most akkor melyik az igaz?

2018. ápr. 10. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


meg

2018. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
GYŐZTÜNK! Éljen a vezér! A fidesz kormányzott eddig a legjobban. Én is rájuk szavaztam Londonból.
2018. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez lemaradt:


amit írtál 50% stb stb

ott a szavazatok számàról beszéltek

hogy ha össze adod akkor többen szavaztak ellenzéki pártokra mint a fideszre

csak ugye nem úgy van arányaiban a parlament felosztása , mint a szavazatok eloszlása ,

2018. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

"GYŐZTÜNK! Éljen a vezér! A fidesz kormányzott eddig a legjobban. Én is rájuk szavaztam Londonból."


Pedig neked nem sok közöd van az itteni kormányzáshoz..

Tudod ki engedné,hogy olyan szavazza meg az ország sorsát,aki nem is itt éli a hétköznapjait,ráadásul évekig,évtizedekig nem is fog hazaköltözni.

Köszönjük,hogy megszavaztad NEKÜNK a szart továbbra is..

2018. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Még szerencse hogy nem te döntöd el ki szavazhat 4-es. Attól hogy külföldön élek én is magyar vagyok jogom van szavazni.

Az Orbán kormány rengeteget adott az embereknek és ahogy néztem otthon magyarhonban rengeteget nőtt az életszínvonal az elmúlt 8 évben.

2018. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Ja,még szerencse,hogy TE viszont eldöntheted az ország sorsát,te hazaáruló.
2018. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Wiki-n szépen le van írva a választási rendszer.

Röviden annyi, hogy két lista van, az egyiken pártokra kell szavazni, a másikon egyéni jelöltekre, akik mellesleg lehetnek tagjai valamilyen pártnak.


[link]

2018. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5%

"Ja,még szerencse,hogy TE viszont eldöntheted az ország sorsát,te hazaáruló."


Tehát aki nem a Te szád íze szerint szavaz az hazaáruló!?

A farok csóválja, ja nem!

2018. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem véletlenül van 33%-os válaszarányod, mert fogalmad sincs mi zajlik itt. A korrupció az eget veri, az oktatás, egészségügy a béka feneke alatt, de természetesen azt a kis pénzt amit nem magára szán, azt is a botlábú focistáinkra költi. Mészáros Lőrinc vajon hogy gazdagodott meg? Nem az eszéért, meg azért mert jó befektetéseket csinált, nyilván. Furcsa, hogy a drága miniszterelnök úrunknak a volt osztálytársa, és barátja. Valamint miért van egy miniszterelnöknek kastélya, ráadásul a mostani 8 év alatt szerezte meg a vagyonának közel 100%-át...
2018. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#5

Azért van jogod hozzá, mert a fideSS szavazati jogot adott nektek, ezzel megerősítve a támogatottságát.


Egyébként is csak olyannak lenne szabad voksolni, aki ide adózik, ha nem akkor húzzon az fenébe.

2018. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!