Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem hisztek a migránsozá...

Miért nem hisztek a migránsozásban?

Figyelt kérdés

Az egyetlen egy indok, hogy úgy se magyarország a célpontjuk... Ezen kívül tud bárki bármit felhozni a migránsok mellett?


Én közel lakok a szerb határhoz, jártam Ásotthalmon, Mórahalmon, Szegeden. 2015-ben, a röszkei határátkelő felőli úton több 1000 migráns torlaszolta el az utat. A gazdáknak letaposták a gabonát, kukoricát és ellopták a termését - szükség törvényt bont elven -. A Szegedi vasútállomáson 2 hónapig lehetett őket kerülgetni, kisebb-nagyobb incidensek közepette. Keletinél szintén.


Megépült a kerítés, így csökkent a számuk, de a mi nap is sikerült elkapniuk egy csoportot, akik a kerítést átvágva éjszaka jöttek át a határon.

Illetve a románok ugyan azt csinálják mint a szerbek. Jó pénzért áthozzák őket.


Ez nem egy fikció, de sok "párt" nem hiszi el, h folyamatosan jönnek. - Nem a fidesz pártját fogom, hanem azt kérdőjelezem meg, h miért nem hiszik el az emberek, hogy tényleg vannak illegális bevándorlók???

Naponta próbálnak átjutni a kerítésen, Naponta próbálnak átjutni a tengeren, szárazföldön Európa felé.


Nem okoznak kárt? Nem illegális úton próbálnak belépni?

Átkellene engedni őket nyugat fele, megszegve a Schengeni szerződést és utána hova küldik őket vissza? ott ahol beléptek.


Megértem, h miért jönnek ide, de ha nem kulturált módon teszik miért kellene hagynunk nekik?



2018. ápr. 10. 00:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Lehet felni toluk, de egyet meg kell erteni. A fidesz nem ved meg toluk ugyanis tobb mint 20ezret hozott be. A jobbik akart leszamolni a kotveny biznisszel azaz egyedul ok vedtek volna meg az orszagot. Elobb fognak megkeselni a ciganyok mint az arabok, de erdekes toluk mar nem fostok. Most a migrans a trendi.
2018. ápr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Igen 2015-ben.....most mennyit írunk? Segítek 2018-at.... 2022-ben 2015-re mutogattok vissza, hogy vigyázz migráns?
2018. ápr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes a 400 ezer !! aki átment az országon nem okozott nagy galibát a mennyiséghez képest. Senki se akarja a migránsokat, de olyan szinten démonizálni őket, mintha újra ránk zúdulna a mongol horda, mint a tatárjáráskor... nevetséges... és ebből politikailag profitálni ennyit... hajajj. Ezaz rettegjünk a pár szaros migránstól, amíg szétlopják az országot és még az EU is fossá szankcionál és mi leszünk EU új Romániája.
2018. ápr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

[link] Bizony, borzasztó, hogy 3 naponta 2-3 embert elfognak. 3 éve volt ez, azóta nem bírtok kigyógyulni ebből? Azért nem hiszem el, mert NEM LÉTEZIK. Ez egy eszköz volt arra, hogy maguk mellé állítsák az embereket, az embert pedig semmivel sem lehet jobban megvezetni, mintha félelemben tartják. Sikerült.

Ha már annyira féltek a migránsoktól, lehetett volna szavazni a Jobbikra, akik eleve a kerítést javasolták, és még legalább a migránsmutyival is leszámoltak volna.

És mivel lassan minden médiaorgánum az ő kezükben van, innentől elkezdve baromi egyszerű volt irányítani a szálakat. Kitalálták, hogy a migránsok szét akarják b$szni az országot, megerőszakolják a nőket, robbantgatnak, elveszik a munkánkat (közben máskor arról pofáztak, hogy nem akarnak beilleszkedni és dolgozni), írtak erről pár kamucikket és az idősebb, tájékozatlan generációt meg is vették maguknak. Csak hogy van Magyarországon (illetve ezidáig volt, most már nem lesz) egy fiatal generáció, egy értelmiségi réteg, aki beszél nyelveket, aki több forrásból is tájékozódik. Akiket nem lehet megvenni erzsébetutalványokkal, mert GONDOLKODNAK. És Orbán legnagyobb ellenségei a gondolkodó, értelmiségi emberek.

2018. ápr. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%

Utolsó!!! Te leminősítesz több millió értelmiségit is, aki a külföldi tapasztalatai alapján NEM szeretne még itt is migráncsokat! Mire alapozod, hogy nem igaz? Hány évet éltél külföldön? Milyen jogon hiszed magadat különbnek azoknál, akik élesben látták, mi van kint?

ÉS egyébként is, élj a határon kicsit, nem fogod elfelejteni soha, amikor átmasírozott éjjel a semmiből többszáz sötétbőrű makogó idegen. Mi ezt nem akarjuk, elég volt egyszer. ÉS aki nem akarja megérteni, költözzön oda és majd meglátja, már ha tud velük kommunikálni, ugyanis legtöbbjük még idegennyelvet se beszél vagy az angolt is annyira töri, hogy a saját felsőfokú tudásomat kellett nekik leprimitívesíteni, hogy valamit értsenek.


Kérdező, egyetértek.

2018. ápr. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igen, most már nem Magyarországon keresztül érkeznek be, de jönnek folyamatosan. Nem Mo-ra, hanem az Eu-ba. 20.000 ember nem sok, ha legálisan és igazolva magukat jutottak be az országba. Eddig is voltak iszlám valláshívők Magyarországon, de az a 20.000 merre lehet??


Nekem az illegális bevándorlással van bajom. Nincs papírja, egy gumicsónakkal érkezik és támogatni kellene őket?


2015 óta csak 2 országba jártam, az egyik Olaszország a másik Németország. Szicíliában azért naponta mentettek ki a tengerből Afrikai barátainkat. Németország déli részén meg több külföldit láttam mint németet.


Ennek kellene a normálisnak lenni??

2018. ápr. 10. 01:09
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem Magyarországra jönnek, akkor meg mit fostok? :DDDD
2018. ápr. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ez a "migráncsos vallás", nem jön be.
2018. ápr. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Félreértés, én nem a migránsozásban nem hiszek hanem abban, hogy egy olyan kormány aki eddig is telepített be belőlük az majd meg fog tőlük védeni. Én abban bíztam volna, hogy az az ember meg tud tőlük védeni aki határőrseget állítana fel, de ő a mai nap mondott le.
2018. ápr. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%

Tehát egy olyan országból menekülnek aminek romokban a gazdasága, diktatorikus a rendszer, az egészségügy szinte nem is létezik oktatás kb ott van ha nem harcok folynának az utcákon akkor havonta mennének tüntetni a diákok, és nincs közbiztonság.


Tehát idejönnének ahol romokban a gazdasága, diktatorikus a rendszer, az egészségügy szinte nem is létezik oktatás kb ott van havonta mennének tüntetni a diákok, és nincs közbiztonság.


Értem én csak nem világos.


Amúgy melyik ellenzéki párt is engedi be a migránsokat? Valami 23500 migráns jött be az országba és mind a fidesz keze segítségével. Gondolom vasárnap el is mentél szavazni mert neked 23500 migráns nem volt elég, de nyugodj meg az orbánrezsim még 4 évig engedi be őket ha csak átlagot számolunk évi kb 10 000 et enged be a fidesz, igaz van akit az interpol köröz de ugye az nem baj ha elég vastag a kenőpénz.

2018. ápr. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!