Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről mit gondoltok?

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
[link]
2018. ápr. 9. 22:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%

Egyre több ilyen információ jön az ország legkülönbözőbb részeiről.

Hozzátéve az idő előrehaladtával csökkenő szavazószámot, és a 7 órától 11-ig tartó eredményvisszatartást, több mint érdekes.

2018. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
33%
Azt hogy kamu mese, és semmit nem fog megváltoztatni. Több pártból delegált számlálók,megfigyelők voltak mindenhol.
2018. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%

Én a környékünkön nem találkoztam fideszessel.

Vagy szégyellték és titkolták, vagy tényleg nincsenek is - illetve vannak: a szavazók 48% szavazott a fideszre. Állítólag...

2018. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A jó édes ***** válasza:
47%

Azt, hogy nem fake news oldalakat kell olvasgatni, hanem lecsekkolni az igazságot:

[link]

Tessék, ott van mind a 159 szavazat. Amíg a feldolgozás tart, addig minden ilyen rendszerben előfordulnak olyan alkalmak, hogy nem a valós számadatokat mutatja, mert éppen szerkesztik az adatbázist vagy folyamatban van a feltöltése.

2018. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%

Én múltkor végigmentem az utcán,oda is vissza is, és abszolút senki nem volt rajtam kívül ,ebből az következik hogy csak én vagyok egyedül az országban .

Bírom ezeket a zsebstatisztikusokat,akik végigkérdeznek néhány havert és abból hirtelen világstatisztikákat varázsolnak.

2018. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%
2: Azt ba..hatod, ha az informatikusok utána belekozmetikáznak.
2018. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

3:

Az a poén, hogy szidja itt mindenki a nyugdíjasokat, erre nagyanyám mondja, hogy háborog az összes barátnő, hogy a gyerekek, unokák érdekében mind az ellenzékre szavaztak, és mégis ez lett.

Kezd megdőlni a "nyugdíjasok szavaztak a Fideszre" teória is.

2018. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#4:

Pont erről van szó. Egyéniben ott van a 159 szavazat az MSZP-s jelöltre, ha lejjebb görgetsz, ott viszont az látszik, hogy az MSZP listájára egy szavazat sem érkezett. Ez azért teljes képtelenség, lássuk be. A többi bajai szavazókörben minimum 70 szavazat érkezett rájuk.

Ha azt vesszük, hogy az MSZP-s jelöltre átszavaztak azok is, akik listán a DK-t választották (43 ember), akkor is "hiányzik" kb. 116 szavazat.

Mit ad isten, a Fidesz egyéniben 329 szavazatot szerzett, listán viszont ehhez képest irreálisan sokat, 418-at, azaz olyan, mintha a szoci listás szavazatokat kb hozzáadták volna a Fidesz-listához.

2018. ápr. 9. 23:13
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
4: A listát nézzed, nem az egyéniről volt szó!!
2018. ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
33%
Egyszerűen az történt, hogy a férfi állítólagos mszp-s barátai mégsem szavaztak az mszp-re.
2018. ápr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!