Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tud bárki bármi biztatót mondani?

Tud bárki bármi biztatót mondani?

Figyelt kérdés

kormányváltásban nem is reménykedtem, de így hogy újra megvan a 2/3 úgy érzem a fidesz bármit megtehet. eddig is mindent úgy alakított hogy neki lejtsen a pálya, a kétfordulós választást se véletlenül ők váltosztatták meg, ennek köszönhető hogy kevesebb mint 50% is ennyit ért számukra.


a mostani se volt egy igazán szabad választás az irányt pedig látjuk merre tartunk, így belátható hogy 4 év múlva még nehezebb lesz megbuktatni a fideszt.

mi lesz így akkor? meddig fognak ránk telepedni?


2018. ápr. 9. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem volt szabad választás?
2018. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

azért nem kell beszarni


fog még szopni Viktor, semmi nem tart örökké.

Bár tény hogy megdöbbentő hogy egy migráncs, soros mantrával lehet választást nyerni, miközben tele a korrupciós botrányokkal a közélet.

2018. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Az a durva, hogy az Alkotmányt is képesek voltak módosítani.


Semmi jót nem jósolok. Újabb tömeges elvándorlások, még több éhező, otthon nélküli, még élesebb szakadék a felső és alsó réteg között, középső réteg már gyakorlatilag így sem létezik.


Én valamiért reménykedtem kormányváltásban (biztos nagyon naiv vagyok), de ha nem is, azért ekkora Fidesz-előnyre nem gondoltam volna. Persze a félelemkeltés megtette a hatását, érzékeny pontját támadták a manipulálható magyaroknak.

2018. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Nyugtasson az a tény, hogy az ellenzék sem tudott volna az ég világon semmit javítani az életminőségeden. Mégis mit tudott volna tenni? Német gyarmat vagyunk jóformán. Vagyis inkább tőke gyarmat, de a német tőkének van a legjelentősebb befolyása ránk. Az itteni politikusok semmit nem tudnak tenni az alacsony bérek ellen, épp ezért teljesen jelentéktelen is az itteni politika szerepe. Most, hogy a Fidesz van hatalmon, az épp olyan mintha a Kétfarkú Kutyapárt lenne a hatalmon és csirke jelmezben kotkodácsolnának egész nap a parlamentben. Egyszerűen nincs jelentősége, egy kiszolgáltatott, tehetetlen, tőke nélküli ország vagyunk a kapitalizmus világában, és ezen semmilyen politikus nem tudna segíteni még ha akarna sem.
2018. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Jövőre önkormányzati választások.


Addigra össze kell magát raknia a fideszváltó erőknek.


Ugye elégtételt fog venni a fidesz. A megtorlási kísérletből hasznot kell húznia az ellenzéknek, és a fidesz ellen kell fordítani.


Ha sikeres lesz a megtorlás, és a fidesz kiűzi a baloldalt fővárosi önkormányzatokból is, akkor vége mindennek. Korlátlan hatalom gátlástalan embereknek.


Tehát jövőre végleg kiderül minden.

2018. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
38%
Én csak abban az egyben tudok még bízni, hogy az EU végre a sarkára áll, és alsó hangon megvonja az összes támogatást az országtól! De ha normálisan állnak hozzá, akkor záros határidőn belül kivágják Magyarországot az unióból. Ennek tudnék örülni már csak....
2018. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Remélhetőleg megjelenik majd egy hitlerhez hasonló jó karizmatikus elszánt magyar aki a betyársereggel gyökerestül kiírtja a fideszt és annak befolyását
2018. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Igen, azt hogy a FIDESZ nyert.
2018. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

"fog még szopni Viktor"


...miután mi már hússzor annyit szoptunk. ez a munkamegosztás, kérem.

2018. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 5: Ha lesz még egyáltalán önkormányzati választás és igazi önkormányzat! Amúgy ha lesz is, szerintem előrébb hozzák. A terv az amit meg is fognak valósítani, hogy könyörtelenül elvesznek minden jogot tőlük. Az iparűzési adók és ilyesmik az államhoz futnak be aztán majd ő dönti el, hogy osztja szét. Az önkormányzatoknak szerintem végük - főleg az ellenzékieknek - mert a Fidesz emberi fognak dönteni helyettük. Persze tökmindegy, hogy ettől majd mondjuk rosszabb lesz nekik az emberek úgy is megszavazzák őket, ha máshogy nem csak sima többségük lesz. Ebben a négy évben mindent véghez visznek és utána már elég az is. Ha emiatt hatalmasat fognak sz@pni a kistelepülések megmondom őszintén nem tudom sajnálni őket érte! Egyék meg amit kifőztek!


Ja és még valami:


https://www.youtube.com/watch?v=vbbSE_AMBGo *


Gáborkák és Emőkék országában mit várunk?


*segítség, hogy már nagyon régóta arab számokat használunk :D

nevetséges komolyan!

2018. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!