Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Széll még szabadlábon van?

Széll még szabadlábon van?

Figyelt kérdés
Korábban mondta, ha Orbán nyer, őt lecsukatja. Érdekes, hogy eddig is kormányfő volt, de most lett sűrgős lecsukatni. Nem mondta miért, de gondolom Bernadett tudja. Össze van már pakolva neki?
2018. ápr. 9. 14:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Kétharmadra segítette ezt a maffiabandát! Ez szerintem elég nagy bűn. Igaz, nem feltétlenül köztörvényes.
2018. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Széll Kálmán Olga?
2018. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Én még mindig ott tartok, hogy félt, hogy választások után lecsukják. Nem nyilatkozott erről? Elévült vagy mi volt? :O
2018. máj. 9. 10:11
 14/25 anonim ***** válasza:

Én attól félek, téged fognak lecsukni kérdező


mielőtt visszakérdezel, hogy miért? elmondom, fogalmam sincs.

csak félek tőle

2018. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Még ha tényleg le is akarták volna csukni, amit erősen kétlek, miután ezt a kijelentését Széll megtette, már biztos nem lehet őt lecsukatni, mert azzal csak igazolnák amit mondott.
2018. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

De mondta, miért. Szó szerint indézve az interjúból:


"Az LMP identitásának eddig fontos eleme volt az önállóság, most pedig teljes körű együttműködést szerettek volna ezen a választáson. Mi volt a döntő tényező, ami miatt változott az álláspontjuk?


Meghallottuk a választók üzenetét, ez nagyon fontos. Másrészt a politikai helyzet is alapvetően változott. Jó példa erre Orbán március 15-i beszéde: beleégett a retinámba, ahogy a miniszterelnök az elégtétellel fenyegetőzik. A jogi elégtétel volt a legdurvább.


Személyesen ön milyen fideszes elégtételtől tart?


Akár börtön. Hogy Orbán Viktor börtönbe zár, mert kitalálja, hogy amerikai kém vagyok például. Bármi megtörténhet, hiszen nincs jogállam. Emlékezzünk, az ellenzéki pártokat mondvacsinált okokból kezdte végigbüntetni az Állami Számvevőszék, ami anyagilag lehetetlenít el pártokat."

2018. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Tegyük hozzá: ez az interjú kampányidőszakban készült, elsősorban politikai üzenete van: azt üzeni, hogy Orbán Vlagyimir Vlagyimirovics irányába kezd elmozdulni (Oroszországban szokás ilyen cimkékre hivatkozva börtönbe juttatni ellenzéki politikusokat - már ha nem lövik inkább agyon őket fényes nappal a törvényhozás épülete előtt örökre ismeretlen tettesek...)


Én is azt gonndolom, hogy Orbán Viktor Putyint majmolja, gyakorlatilag mindenben ruszki irányba mozdult el.


Ezzel együtt ebben a ciklusban még ilyen drasztikus lépések, bebörtönzések nem várhatók szerintem.


Egyelőre a civil szféra tönkretétele lesz a következő lépés, a CEU elűzése Magyarországról, az ellenzéki és független sajtó maradékainak felvásárlása, bezáratása, tönkretétele, és az ellenzéki,vagy önálló civil magatartás büntethetővé tétele, még nagyobb arányban.


A konkrét bebörtönzésekig, esetleg politikai gyilkosságokig még van egy lépcsőfok, amit előbb ki kell építeni. Véleményem szerint várhatóan a következő Fidesz-kétharmaddal köszönt be az a korszak is.


Szél nyolc éven belül valóban börtönbe kerülne, de gondolom, annyira csak nem naiv, hogy megvárja Magyarországon a Fidesz-diktatúra totális kiteljesedését. Ha mégis, magára vessen...

2018. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Mi van azóta az ügyével? Miért nem vonta vissza a rágalmat az lmp elnöke?
2018. jún. 25. 11:22
 19/25 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik mondatáról gondolod, hogy rágalom?
2018. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Az van vele, hogy pár év múlva a kutya se fog emlékezni a nevére sem. Pedig milyen jól jönne most neki egy kis koncepciós politikai bebörtönzés
2018. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!