Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a baloldal és szavazói...

Vajon a baloldal és szavazói mikor jönnek rá hogy a fidesz szavazók pocskondiázásával semmire se jutnak?

Figyelt kérdés
Sőt minél jobban ócsárolják őket annál jobban mennek szavazni. És még mindíg fogatlan cigányok. Vén nyuggerek. Csórók egybitesek vagyunk szerintük. Meg persze agymosott birkák. Vidéki 6 osztályos alkoholisták.
2018. ápr. 9. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

[link] Barátaid.


Amúgy meg "ti" gúnyolódtok, hőbörögtök itt tegnap óta, Dunába lövetéssel, stb. viccelődve.

Van pár normális fideszes ismerősöm, lehetne az ő példájukat is követni. Bár úgy látszik ide a fideszesek legalja jár trollkodni, tisztelet a kivételnek. Egy nem baloldali.

2018. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Megint teljesennyilvánvalóvá vált, hogy igenis a fidesz-szimpatizánsók a rejtőzködők, akik nem akarják kitenni magukat a hisztis, acsarkodó ballib véleményterrornak: egyetemen, akadémián, munkahelyen, lakótömbben, rokonságban stb...



Egy tajtékozó, hangos, agresszív kisebbség uralja a diskurzust, és soha-soha-soha nem kérdeznek, csak osztják az észt, nem vitatkoznak, csak vádaskodnak.


És sajnos ezeken a szinteken minden pártot képvisel valaki...

2018. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Mert az ellenzék ismeri a politikát a történelmet és tudja mi az hogy demokrácia.
2018. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Jó kérdés, szerintem most mind az emberek, mind az uszító tartalmakat gyártó médiák elgondolkozhatnak rajta, hogy lehet nem az ész nélküli fröcsögés és ferdítés volt a legjobb megoldás politikai szempontból.

Megosztott az ország, és ez nem feltétlen az emberek hibája.

Mikor az ilyen Index meg 444 és társai azt tolják nonstop, hogy magyarnak lenni bűn, szégyen, és mennyire szar itt minden, akkor idővel ez beleég az emberek agyába.

Nem tudom, hogy régen is ennyi magyar gyűlölő volt, vagy csak mostanában lett ez ekkora divat, de elkeserít hogy a különböző netes platformokon a komment szekciókban milyen nagy magyarellenesség van.

Azt sem tudom, hogy ez mind a médiának köszönhető, vagy egyszerűen a magyar ember mindig ilyen megkeseredett és savanyú lesz.

Soha nem szidtam egy ellenzéki embert sem, és ahogy elnéztem mindig azok ócsároltak, gyűlölködtek a másikkal, akik Fidesz ellenesek voltak.

EZ azért elég sokat elárul, szerintem.

2018. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyes tőlem ilyet még nem halhattál hogy bérkit Dunába kéne lőni. Hozzászólásoddal a kérdésemet erősíted . Még véletlen se szt linkeled be hogy Budapest leggazdagabb részei is a fideszre szavaztak. Pont olyanokkal jössz amit írtam is. Falrahányt borsó , kár minden szóért ti nem tanultok semmiből.
2018. ápr. 9. 13:27
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem tanultak belőle az előző 8 évben sem, most is ugyanazt foltatják tovább, csak még hangosabban.


Elég csak megnézni az éjfél óta született válaszokat a kérdéseknél, a csalódott ellenzékiek a csaláston, oroszok behívásán át a mucsai falusiakról, nyuggerekről és miden egyébről éppen úgy fröcsögnek, mint korábban.

2018. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagyok politikus, szavazóként azt pocskondiázok, akit akarok. Az se érdekel, hogy a többség fideszes, mert a véleményem nem attól függ, hogy hányan értenek egyet vele. Az ellenzék egy nagy rakás szerecsétlenség volt ebben a kampányban is, tehát megértem, hogy a Fidesz győzött, nem meglepő. Viszont a kétharmad, a 49%, Kósa vagy Lázár nagy arányú egyéni győzelme, ezek szerintem mind azt mutatják, hogy valami nagyon nincs rendben a szavazók egy részével. A cigányozás, nyuggerezés, fogatlanozás az indulatból fakad, de a kritika szerintem jogos.
2018. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kit érdekel?

Most mit akarsz itt, alkupozícióban képzeled magad? Hogy ha majd szépen szólok hozzád és kinyalom neked, akkor majd nagylelkűen az én pártomra szavazol? Ez legyen a demagóg politikusok dolga, ne az enyém.

Felőlem olyan gazembereket szavazol meg te, meg az egész ország amilyeneket akartok, én úgyis sem sokáig leszek itt, nem várom meg, amíg a hülyeség visszaüt. Ha neked úgy kell könyörögni, hogy észrevedd, hogy kilopják a szemed, akkor meg is érdemled, meg azt is hogy elhordjanak mindennek, amit leírtál.

Most menjél, durcizzál, és 4 év múlva szavazz megint a Fideszre. Jól megmutatod nekem.

2018. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem #8 szépen megmutatta a válszt:


nem jönnk rá.

2018. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem #9 is szépen megmutatta a választ:


Nem jöttök rá.

2018. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!