Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Országos szinten a Fidesz...

Országos szinten a Fidesz nyert 2/3-os fölénnyel, viszont Budapesten meg a baloldalnak van 2/3-os többsége. Mi lesz így?

Figyelt kérdés
Nem úgy ismerem Orbánt, mint aki behódoló típus lenne, így biztos nem fog behódolni Budapestnek sem. Inkább nézem ki belőle az agressziót és az elszámoltatásra való hajlamot. Budapest most szívni fog?
2018. ápr. 9. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:

itt talán jósok meg jövőbe látók vannak szerinted?

majd kiderül.

2018. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Emlékszel mi történt 2010-ben és 2014-ben azokkal a kerületekkel, ahol vesztett a Fidesz. Na most ugyan az fog történni.
2018. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miért, mi történt?
2018. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi, ugyanaz megy tovább, mint az elmúlt 8 évben. A politikusok lopnak, közbeszerzéseket nyernek, primitív palkátokat nyomatnak ,gyűlölködnek, és az ellenzéki hangok meg ezen jajonganak, de érdemben nem tudnak alternatívát nyújtani. Semmilyen szívást nem érzékeltem az utóbbi években, ezután se lesz semmi különös, én budapesti vagyok és köszönöm szépen jól vagyok. Leszarom a politikusokat.
2018. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs 2/3-ada az ellenzéknek. Így is egész Budai negyedet a Fidesz nyerte és pesten is nyertek. Alig, de többségben van az ellenzék Bp-en.


Pest nagyon ellenzéki, Buda nagyon kormánypárti

2018. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Mindjárt meg is dőlt hogy csak a szegények szavaznak a fideszre
2018. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyan az mint az elmúlt 8 évben, folytatódik tovább a lejáratás, a gyűlölködés, a szegényebb réteg elnyomása, a gazda réteg felemelkedése, stadionok építése, fiatalok kivándorlása.

Itt 1-2 év múlva még rosszabb lesz a helyzet, nem maradnak orvosok, meg semmi élhetetlen lesz az ország legnagyobb része ha nem vagy fideszes.

2018. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Természetesen lerombolják Budapestet és felszórják sóval. De előtte még rászabadítanak egy ledes közvilágítási projektet pár milliárdos értékben, hogy elsötétítsék. Az új főváros viszont nem Felcsút lesz, csak a királyi város, Székesfehérvár. Nem véletlenül.
2018. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!