Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz nem fél hogy négy év...

A fidesz nem fél hogy négy év múlva nekik annyi? A többi lent

Figyelt kérdés
Négy év múlva tegyük fel a rájuk szavazó megvett nyuggerek jó része már nem fog szavazni érthető okokból. A fiatalság különösen azok akik tanulnak és értelmiségiek már most sincsenek a fidesz mellett és nem fognak felejteni. Ha az ellenzék talál egy megfelelő jelöltet aki mögé belehet állni akkor szerintem még egy ilyen sima győzelmük nem lesz. Most is meglehet nézni hogy Budapest és Szeged aki ellen tudott állni nekik. Itt ahol tanult emberek vannak nem tudott már most sem úgy teljesíteni mint ahol a megvett közmédián élő agyhalottak élnek.
2018. ápr. 9. 02:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nyuggerek kapnak megint párezer böske utalványt, a fiatalok kimennek, aztán a többi meg marakodhat hogy ki legyen a kiskakas a szemétdombon.
2018. ápr. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
45%

Én is erre számítok ,de nem leszünk elegen fiatalok.

Bal oldali is kevesebb lesz ,Fideszes is ,mert sok a Nyugdíjas és ha megnézzük Budapest és Szegedet akkor elég sok a fiatal. De Kormányváltás nem ,hogy 4 ,de szerintem 8 év múlva se lesz. Csak remélhetőleg ez a forgatókönyv lesz amit leírtál.

2018. ápr. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, a harmadik 2/3-os győzelmük után, nem azzal vannak elfoglalva, hogy féljenek.
2018. ápr. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Jól mondta egy válaszadó, a fidesz bebetonozta (becsalta) magát.

Olyan színtű többségbe van a parlamentbe, hogy BÁRMIT megtehet. Nem. Véletlen lett 1 körös a szavazás is. Azt is a fidesz intézte el, mert így volt biztos a győzelem.


Most meg ellenzék sincs aki kordába tartsa.

2018. ápr. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...előbb utóbb elfogynak. Az viszont biztos hogy szegény Márky Zajt nagyon beültették a csőbe...és még volt képe lézer janinak egy rakás nyugger körében az ő kampány mondatát gúnyolni. Undorító az a videó de az is hogy vásárhely szerepe mennyire visszaütött. Bár talán ott a makó és társai rontották el a helyzetet.
2018. ápr. 9. 02:25
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha Orbán érzi a vesztét, le fog mondani előtte, hogy maga mögött hagyjon egy sikeres pályát. Szerintem ez a következő választások előtt be is fog következni.
2018. ápr. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Viszont én teljesen kilátástalan vagyok. Mert oké volt négy éve egy komolytalan összefogás. Viszont most ha a jobbik és az lmp nem a saját érdekeit nézi meglehetett volna fogni a fideszt. Hiába vagyok MSZP szavazó képes voltam egyéniben a jobbikra szavazni de még így is 10 ezer szavazattal kapott ki. Szóval itt tök mindegy volt de Kész vagy a pesti DK-s körzeteket hozni kellett volna. Sőt északon is lett volna esély a jobbikkal összefogva.
2018. ápr. 9. 02:27
 8/15 anonim ***** válasza:

2/3 a mostani eredménye miért félne?

De persze ez csak nyugger és sötétparaszt..

Addig amíg nincs normális, nem fujjorbánnal hanem tettekkel alátámasztott, a vidékkel sem csak kampánykor foglalkozó párt, addig nem hiszem hogy kéne félniük.

Az ellenzéki pártok egy része vidéken nem eléggé ismert más része meg már mondhatni "ismert" sztereotipizált párt.

(Azért hangsúlyoztam a vidéket, mert ott durván kikapott az ellenzék)

2018. ápr. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2%
2022 Hajrá Fidesz megnyerjük 4 év múlva is.
2018. ápr. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Koordinációval sem lett volna semmi. Fideszre több ember szavazott, mint az mszp dk lmp jobbikra összesen. Itt mást csesztek el.
2018. ápr. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!