Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek történt csalás?

Szerintetek történt csalás?

Figyelt kérdés

Korábbi években már 9-10 körül kaptunk hivatalos eredményeket, idén negyed 12-ig semmi. Az új szoftware nem működött, ezért a régit kellett használni. Már este 8-9 felé a fidesz eredményváróról olyan bejelentesék voltak, amiket csak úgy lehetett volna épésszel mondani, ha valaki előre tudja az eredményeket. A jobbik egyetlen Észak-Kelet magyarországi egyéni körzetet sem nyert meg, tavaly pedig szinte övék volt a környék. A fidesz minden egyéni körzetet 40-60%-os támogatottsággal nyert, sehol sincs 65%-osnál nagyobb fideszes túlnyomó többség, csak épp elég hogy a körzet meglegyen. Listásan a fidesz 45%-a 133 mandátum, a jobbik 25,6%-a meg 26 mandátum?


Csak nekem gyanús a csillagok együttállása, vagy más is lát ilyesmit?



2018. ápr. 9. 00:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
30%
Igen, az a csalás, hogy az ellenzék egy béna kacsa!
2018. ápr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
48%
Az ellenzék baszta el, nem kicsit, nagyon
2018. ápr. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%
Nem az van amit már sokan is előrevetítettek. Nem kormányváltó hanem ellenzékváltó hangulat van. Nagy volt a részvétel sőt nem zárom ki hogy a fideszre közel 3 millióan is szavazhattak
2018. ápr. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%

Természetesen csalás volt. Az eredmények tökéletesen megfelelnek a pártatlan közvélemény-kutatók méréseinek így mi más is lehetne mint csalás.


Gratulálok a kérdéshez!

2018. ápr. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
41%
Biztos, hogy volt csalás, de az is biztos, hogy mindkét oldalon. Azért itt nem kis tétre megy a dolog.
2018. ápr. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
21%
Szánalmasak vagytok fogjátok fel végre hogy a Fidesz nyert vagyis mi.
2018. ápr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%

Több súlyos tévedésed van. 4 éve a Jobbik egyetlen körzeter nem nyert. És 2010-ben is később jöttek az eredmények.


A pártok pedig hamarabb kapnak eredményeket, hiszen a képviselőik ott ülnek a bizottságokban, nincs ebben semmi meglepő.

2018. ápr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
3%
Én is a fifdeszre szavaztam
2018. ápr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%
Mindenki utálja a Fideszt,lehetetlen,hogy megint 2/3-addal nyertek.Szerintem csaltak.
2018. ápr. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
47%

Ezek mind előre le vannak rendezve.


Itt kifejtettem bővebben, hogy miért nincs értelme ennek az egész választósdinak:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__92..

2018. ápr. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!