Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én megértem, hogy nem a...

Én megértem, hogy nem a legerősebb az ellenzék e tényleg?

Figyelt kérdés
Tényleg kétharmaddal kell jutalmazni azt a fideszt, amiről sorra derülnek ki a korrupciógyanús ügyek, és csak annyit tudott mondani, hogy migráns a kampány ideje alatt?!
2018. ápr. 9. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
:)
2018. ápr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Antid Oto ***** válasza:
100%
Én már nem tudom, milyen csontváznak kell kidőlnie a szekrényből...
2018. ápr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Az ellenzék meg csak annyit tudott mondani, hogy fizessenek a gazdagok. Mivel a politika elnőiesedett, ezért az érzelmekre kell hatni a tömeg meggyőzéséhez. Akinek meg van agya, az átlát a sok baromságon és az agyával pontosan el tudja dönteni, hogy a Fidesz a legjobb választás.
2018. ápr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 senior10 ***** válasza:
100%
ez igazából a komplett ellenzéket minősíti valahol szerintem, hogy a fidesznek ennyi is elég volt egy elsöprő győzelemhez.
2018. ápr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ebben a mezőnyben várható volt, hogy ez lesz
2018. ápr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Akinek van agya, az rájön, hogy ez a gyűlöletpropaganda krvára nem kifizetődő hosszútávon.

Az egész nem más , mint hazugságok tárháza. Szóval nem, nem a fidesz a legjobb választás.

2018. ápr. 9. 00:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Bejött az ellenzéki össszefoSás!
2018. ápr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Akkor célszerű lenne az ellenzéknek abbahagynia a diktatúrázást és elkezdeni felépíteni a saját vízióját és amellett kiállni 4 évig. Nem csak a kormány uszít, lehet talán elvakít a fidesszel szembeni gyűlölet, azért beszélsz ilyen zöldségeket.

Minden kormánynak ez a legkifizetődőbb stratégiája, csak ugye az értelmes emberek nem az alapján döntenek, hogy sorosjaj meg orbánjaj.

2018. ápr. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: nem vártam, hogy a fidesz bukjon, sőt, talán kicsit reméltem még nyernek is, de csak annyival, hogy rövid pórázon lehessen tartani őket. De én ettől a kétharmadtól kihaltam. 2010 óta felépítettek egy rendszert, ami nem áll másból, mint hogy kiépítenek egy nagy "magyar tőkésosztályt" ami az eus pénzek lenyúlásán alapszik, miközben a rendszer alapját az adja, hogy kit utáljunk és miért őt.

Én nem azért gyűlölöm a fideszt, mert ezt mondja az ellenzék, hanem azért, mert fáj amit tesznek a magyar társadalommal, hogy másként nem tudják elérni amit akarnak, csak hogy mindig más ellen hergelnek. Lehet jönni ellenzékkel, de nem ők tesznek ki kamuvádakkal plakátot országszerte, mint most, hogy az ellenzék valójában soros emberei meg hasonló. Nem akarok ilyen légtérben lenni.

Ha gondolod elhiszed, hogy nem azért képviselem ezt a véleményt mer a 444 ezt írta, ha nem , akkor nem.

Tök mindegy.

2018. ápr. 9. 00:30
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A baloldalról és a Jobbikról is derültek ki korrupciógyanús ügyletek (Czeglédy ügy, Botka ügy, Simicska stb.)
2018. ápr. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!