Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrincnek szerintetek...

Mészáros Lőrincnek szerintetek újabb 4 év után mennyi pénze lesz?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Ő se tudja már mennyi van most! Mi honnan tudjuk mennyi lesz?


:(

2018. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen ütemben gyarapodik továbbra is, akkor addigra a világ leggazdagabb embere lesz.
2018. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Magyarország, hanem a világ leggazdagabb embere lesz. Bill Gates elbújhat majd az ezermilliárdjai mellett.
2018. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Epp annyi hogy egesz Európa röhög rajtunk.
2018. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Mi is röhögünk Európán, legalább mi fehér emberek között fogunk élni, nem pedig feketékkel, sárgákkal, muszlimokkal és egyéb nációval. Amíg máshol jönnek az újabb terrortámadások addig mi boldogan fogunk itt élni mindenféle félelem nélkül.


Köszöntem. :)

2018. ápr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a végén még lekörözi Sorost is...
2018. ápr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de hogy holnap gázszerelős részvényeket kell venni, az biztos. Ezek után szárnyalni fog kisiparosunk üzletága.
2018. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 én éltem külföldön és nem volt bajom se "feketékkel, sárgákkal, muszlimokkal" buta magyarokkal akár kint, akár itthon, annál több!!!
2018. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!