Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon laikusként kérdezem!...

Nagyon laikusként kérdezem! Nem félő, hogy ha most a Jobbik nyer, akkor 4 év múlva úgyis leváltja az MSZP, vagy a Gyurcsány féle bagázs?

Figyelt kérdés
Csak onnan a kérdés, hogy 4 év alatt csodát tenni nem lehet, ezért majd a következő választáson az emberek nem adnának még egy esélyt a Jobbiknak. A Fideszt újra nyilván nem akarnák, ezért más esélyes nem nagyon maradna, csak a fent említettek.
2018. ápr. 8. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
nem... azért ennyire nem hülyék bár..
2018. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az MSZP és Gyurcsány már az MDF, SZDSZ útján jár. Még megvannak az idős hűséges szavazóik, de újakat már nem kapnak.


Amúgy kérdés mi lenne, ha ne adj isten többségbe kerülne az ellenzék. Szerintem valahogy ellehetetlenítené a Fidesz a működésüket. Ne felejdtsd el, hogy átvették a gazdasági hatalmat és hivatalokban az ő embereik ülnek. Nagyon nehéz lesz innen kormányozni.


Az egy lehetőség, hogy valami rendbetétel, és pár év múlva új választás. De nem tudom. Én sem látom, hogy lehet rendberakni a dolgokat kétharmad nélkül.


Elveszik Lőrinc vagyonát? De hogy amikor az ügyészség a Fidesz kezében van. Nagyon nehéz lesz.

2018. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utóbbi kettőre csak teljesen hülyék szavaznak kb. leginkább, annyian meg talán nincsenek, hogy nyerjenek, főleg önerőből.
2018. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Jobbik úgy biztos nem fog nyerni, hogy egyedül kormányt alakítson.
2018. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ez az ország még egyszer képes lesz megszavazni a komcsikat, akkor én is lépek innen. Én úgy gondolom, hogy 4 év elég lenne arra a Jobbiknak, hogy bizonyítson. Nyilván csodát nem lehet tenni ennyi idő alatt, de az irányt, szándékot meg lehet mutatni, és némi javulást el lehet érni. Jó kérdés, hogy mi lenne, ha leszerepelnének. Ezen még ráérünk gondolkodni. Főleg, hogy nem látom esélyét, hogy nyerjenek. Pedig nagyon örülnék neki.
2018. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!