Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a Hír tv-vel a választ...

Mi lesz a Hír tv-vel a választások után?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nemtudom de gondolom ugyanolyan szar marad
2018. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 October15 ***** válasza:
Kereskedelmi médium. Az lesz vele amit a tulaja akar. Kivéve ha a fidesz nyer mert hát ők eddig sem kímélték a hírtv-t a "G-nap" után. :D
2018. ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Orbán megtorlást és bosszút ígért, gondolom ez a Hír TV-n is fog csattanni.
2018. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Senki meg se említette a Jobbikot, de mindegy.

Orbán Viktornak volt egy beszéde amibe azt mondta, hogy elégtételt fognak venni. Erkölcsi, politikai, jogi elégtételt - így fogalmazott. Illetve beszélt arról is, hogy bevándorlók tízezreit fogják betelepíteni az ellenzékiek Soros György segítségével. Eddig a Fidesz hozott ide több mint 20 ezret a kötvényeken keresztül, de ez ne zavarjon senkit.

2018. ápr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Két idióta, sehol sem állítotam, hogy jobbikos vagyok, mivel a jobbikot se bírom. Viszont Orbán maga emlegetett három különböző elégtételt...

Remélem már fénylik, különben nincs értelme...

2018. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tartok attól én is, hogyha nyer a Fidesz kétharmaddal, akkor a Hírtv megint nyalonc lesz.
2018. ápr. 8. 15:14
 7/7 anonim ***** válasza:
A Hir TV Simicskáé. Aki ismeri tudja: vagy ő öl, vagy őt ölik. Közbülső eset nincs.
2018. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!