Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztok és miért...

Király Péter 1 kérdése:

Kire szavaztok és miért rájuk? Érdekel a véleményetek.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 8. 11:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egyéniben LMP-s jelölt. Esélytelen, de a töredékszavazat megy a listára. Ha nem lenne esélytelen, akkor meggondolnám, mert maga a jelölt nem egy észkombájn...

Listán KKP. Tegnap láttam haveri körben, hogy még mindig túl sokan szavaznak a Fideszre (nem a migráns-Soros vonal miatt, hanem mert jobban élünk, mint 4 éve, illetve személyes érdekből), tehát nem lesz kormányváltás. A KKP viszont szimpatikus, jó lenne minimum az 1% a kampánytékozló alap miatt, de az 5% még jobb. Totál KKP győzelem pedig megvilágítaná az embereknek, hogy a politikának kisebb szerepe van a reálgazdaságra, mint hittük.

2018. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Fideszre. Ameddig Fidesz van hatalmon, addig nincs migráns az országban."


már van, több tízezer, de erről a kormánysajtó nem szeret beszélni. [link]

2018. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Jobbikban én is csalódtam meggyőződésem más áll mögöttük mint akiket látunk. Fidesz sokat húz le tény, többet tettek emberekért mint a bal oldal akikre sosem szavazok!!!

Szerintetek Vona ki valójában?

2018. ápr. 8. 11:37
 14/17 A kérdező kommentje:

Migráns van országban sajnos, be engedtek ezernél többet pénzük miatt, én is láttam őket Margit-szigeten.

Vona Gábor ki valójában szerintetek?

2018. ápr. 8. 11:39
 15/17 anonim ***** válasza:

"állítólag négy éve börtönbe zárták volna azonos neműeket,"


Nem volt ilyen, csak pride megszüntetéséről volt szó + nem támogatják a melegházasságot, meg ilyeneket..

2018. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%
Vona az egyetlen miniszterelnök jelölt (Orbánt is beleértve),a kiről elhiszem, hogy nem hülye (ill. nem csinálna hülyeséget) és tényleg törődik ezzel az országgal és nem csak azzal, hogy a sajátjai zsebét tömje.
2018. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 October15 ***** válasza:
Annyi biztos, hogy Vona nem tervezi felszámolni a jogállamot Viktátor pedig konkrétan progromot hírdetett március 15.-én...
2018. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!