Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz újra 2...

Szerintetek lesz újra 2 millió + szavazata a Fidesznek?

Figyelt kérdés

Én biztos vagyok benne, hogy nyer Orbán, szerintem ez nem kérdéses, de legalább annyi lesz mint 2014-ben?


(Egyébként magam is a Fideszre szavazok, a legkisebb rossz elve miatt. Régen Jobbikos voltam, de most pártszakadást kívánok a nemzetiszínű SZDSZ-nek)



2018. ápr. 6. 16:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
Én nem választottam meg, mert akkor még nem voltam szavazókorú szóval ezt benéztem sz*rosnyelvü román :D
2018. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
*benézted
2018. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
Ja ha téged nem zavar hogy a te adódból élösködnek és még büszkén hangoztatják valamint belepofáznak a jövödbe, akkor az a te bajod. Patkány meg a jó édes k** anyád aki a világra b*szott.
2018. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

"Mert a külhoni magyarok aztán tényleg megvásároltak."


"leadtam levélben a szavazatom mert a Fideszre mert kapunk gyereknevelési támogatást a magyar kormánytól a ti adótokból"


Úgy tűnik kedves kérdező, hogy tényleg igazad volt!

2018. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14-es de igen, egy patkány vagy, nagyra hízott magyarul beszélő (se nem magyar) patkány. Hiába vergődsz, akkor is a saját fajtád rekeszted ki, és a saját fajtád ellen uszítasz, mikor Magyarországon százezresével vannak olyan "rétegek", akik még annyit se tesznek az országért mint az elcsatolt testvéreink. Miattuk miért nem habzik a pici kis szopós szád?


Arra meg gondolom egyikőtök se gondol, hogy lehet itt egy troll aki határontúlinak adja ki magát.


De válaszolva az egészre és ezzel én lezártam:

A külhoni magyaroknak erkölcsi kötelességünk volt megadni a szavazati jogot. Ezt lehet vitatni, és egészséges is ezt megtenni. Azonban a többség egyetért a jogukkal. Abba meg szintén bele lehet menni, hogy mennyi az a jog amit megkaphatnak, milyen és mennyi pénzeket. De aki a saját fajtája ellen uszít.. na az ne szavazzon és aki ezt megteszi, főleg lerománozva őket az büdös egy patkány, mint a fenti illető.

2018. ápr. 6. 19:52
 16/19 anonim ***** válasza:
49%
Azt meséld már el, hogy miért is lenne erkölcsi kötelességünk szavazati jogot adni nekünk ???????? Miért nem elég hogy megkapták az állampolgárságot?
2018. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%
* mármint nekik, a határon túliaknak
2018. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
80%

Eleg szomoru, hogy a romaniai stb magyarok szavazhatnak.


Mi kozuk van az orszagunkhoz, mi jogon szavaznak, amikor egy forint adot sem fizetnek az orszagunknak.


A mi adonkbol kapjak a csaladsegelyt, amivel a fidesz szo szerint megveszi a szavazatukat.


Azonnal megvonnam a szavazati jogukat. Szavazzanak abban az orszagban, ahol elnek, ahova adoznak. Ugy konnyu szavazni, hogy rajuk semmi kovetkezmenyekkel nem jar. Kapzsi csoro banda.

2018. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező te vagy a patkány, folyamatosan egy patkány stílusában patkánykodsz, dől a szádból a mocsok. Kitől tanultad ezt?
2018. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!