Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LMP vagy Jobbik?

LMP vagy Jobbik?

Figyelt kérdés

Egyéniben a Jobbik jelöltjére szavazok (mivel az én körzetemben ő az esélyes ellenzéki), de hogy mely pártra szavazzak az országos listán, még nem döntöttem el.


Ti kire szavaznátok az LMP és a Jobbik közül?



2018. ápr. 5. 15:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a Jobbikra szavazok, ők a legesélyesebbek szerintem.
2018. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%

Ha valaki azt mondja, "szerintem" ez és ez a legesélyesebb, azt megértem. Az úgynevezett portálok véleményei azonban attól függenek, ki üzemelteti a portált. Simicska TV-je például maximális propagandát nyújt a Jobbiknak, szerintük szinte mindenütt a Jobbik jelöltje győz. Ehhez képest néhány olyan körzetben, ahol ismert függetlenek is indulnak, az ember a fájdalomtól röhögőgörcsöt kap.

Ma nincs objektív média.


Akik eddig azt bizonyították, hogy nem képesek mérlegelni, miben kell és miben nem összefogni, ugyanezt tennék kormányon is.

2018. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

LMP. Nagy szopás lenne, ha 4,99%-ot szereznének listán, és ezzel a kormányváltó szándék is.

Ez a Jobbik a legesélyesebb kormányváltó duma meg amúgy is hülyeség. Akkor lenne értelme, ha a Fidesszel fej-fej mellett haladnának a közvéleménykutatásban. Egyedül nem képesek kormányt váltani, ha meg marad a Fidesz, akkor meg tök mindegy, hogy plusz 1% ide vagy oda. Viszont ha 4,99% elvész akkor aztán tényleg lehet baj.

2018. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
LMP- re.
2018. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
13-sal ertek egyet. Az LMP-nek be kell jutnia listan, mert akkor egybol kap 5(?) helyet. Ha kicsivel us lecsuszik, akkor ezeket a tobbi kozott osztjak szet aranyosan, tehat kb. 2-3-at kap a FIDESZ. Vagyis az LMP-re leadott szavazat segit 2-3 helyet elvenni a FIDESZtol azellenzek javara.
2018. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
az lmp orbán kottájából játszik
2018. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!