Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ott a kereszt a...

Miért van ott a kereszt a Jobbik logóján?

Figyelt kérdés
Akkor Vona most muszlim vagy keresztény?

2018. ápr. 4. 16:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
57%
#20-as, miért nem a kereszténység az utolsó fénysugár a globalizációval szemben, hiszen kereszténynek vallja magát, tett erről bizonyságot katolikusként, amit mutat a magyar emberek felé, nem igaz? Itt nem a globalizáción van a hangsúly és még csak nem is az iszlámon. Hanem az "utolsó" szón.
2018. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
42%

"#20-as, miért nem a kereszténység az utolsó fénysugár a globalizációval szemben, hiszen kereszténynek vallja magát, tett erről bizonyságot katolikusként, amit mutat a magyar emberek felé, nem igaz? Itt nem a globalizáción van a hangsúly és még csak nem is az iszlámon. Hanem az "utolsó" szón."


De a kereszténység nem áll ellen a globalizációnak + a legtöbb keresztény valójában szertartásos ateista (nem hisz igazából, csak megszokásból imádkozik, vagy jár templomba, de azt is leginkább csak karácsonykor és húsvétkor, vagy ha valami baj van).

2018. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
#22-es, én értem Vona úr kijelentésének a tartalmát, nem ezzel van a problémám. Ha egy bizonyos vallásban/kultúrában levő ember elismeri a másik vallás/kultúra építő jellegét, nem pedig elítéli, mindenféleképp tiszteletre méltó. Én Vona úr hitelességében látok kétségeket. Gondolj bele, vajon egy iszlám vezető mikor fogja azt kijelenteni bármivel kapcsolatban is egy keresztény vendégkörben, hogy a kereszténység az UTOLSÓ reménysugár bármivel szemben is? Ha ki is jelentené, minden bizonnyal népének emberei közül sokan nem látnák benne azt a bizalmat, azt a szilárd hitelességet, amire egy vezető embernek igenis szüksége van felmutatnia valamilyen szinten a nép előtt. Engem ezért zavar Vona úr eme kijelentése, legyen az globalizációval vagy bármi mással kapcsolatos!
2018. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"#17: Mellesleg, bar nem vagyok jobbikos, de Vona a globalizációval szemben nevezte az iszlamot az utolsó reménysugárnak. Aztán ezen lehet "rágódni" aszerint, hogy az ember támogatja, vagy ellenzi a globalizációt."


Viktorkád ugyanúgy nyalta a muszlimok popóját, csak rájött arra, hogy a muszlim migránsokkal való riogatás jobban eladható a pórnépnek.

2018. ápr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
#24: Tudod, ha ugyanazon az oldalon az előző két hozzászólásomat is elolvasod, talán rájössz, hogy bár nem vagyok jobbikos, "Viktorka" sem a szívem csücske.
2018. ápr. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Törökül Allah, az Allah; Isten, az Tanri. Tehát nem félrefordítás.
2018. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!