Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, tudna Orbán (vagy...

Fideszesek, tudna Orbán (vagy más fideszes politikus) olyan kijelentést tenni, ami miatt nem szavaznátok rájuk?

Figyelt kérdés
Esetleg egy újabb pálfordulás, amit már nem venne be a gyomrotok? Ha igen, mi lenne az?
2018. ápr. 3. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Bejelentené Orbán hogy meleg
2018. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

tőlem kijelenthet amit akar, leszarom nem vagyok olyan naív hogy hidjek ilyesmiknek. Ami számít az a tettek, ha azt amit kijelent meg is valósítja az már más tészta.


én is kijelenthetem hogy jövőhéttől kánaán lesz, nem jelent semmit

2018. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beismernék, hogy elkúrták, nem kicsit, nagyon.
2018. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Lesz újabb fordulás, csak kérdés mikor a törzsfideszes kétmilliónak mindegy, ha holnaptól be akarnának fogadni félmillió migránst, és bevezetnék a nyolckulcsos adót 80%-os felső kulccsal meg eltörölnék a családi adózást akkor is megmagyaráznák, hogy ez miért a haza érdeke.


Fog még Viktor mecsetbe járni 2022 előtt figyeld meg, Gáspár fia már oda jár.

2018. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Például ha a jobbikkal koalícióra lépne ha úgy hozzák az eredmények.

Ez már kizáró ok.

2018. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!