Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MO kibirna még 12 év Orbán...

MO kibirna még 12 év Orbán kormányt?

Figyelt kérdés
2030-ig még a fidesz lessz úgy hallotam.
2018. ápr. 1. 16:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
66%
Én is azt veszem észre, hogy kifejezetten igénylik. A magyaroknak nem kell a jólét, különben már több százezres tüntetések lennének Pesten.
2018. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

ma 16:38


2031-ben az aszteroida pont Orbán házába fog becsapódni.

2018. ápr. 1. 16:43
 13/29 anonim ***** válasza:
97%
12 Nyugi nem fog belerokkani,mert van neki 100 másik a mocsoknak!
2018. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem a jólét nem kell a magyaroknak, hanem nem akarnak jót egymásnak, se másoknak. Nem akarják, hogy szociális biztonság legyen mert abból esetleg olyan emberek is részesülnek akikre nem szívesen költenének, mint a cigányok, vagy a "nyuggerek", a "taknyosok", egyáltalán bárki aki kevesebb mint ők (mert tanulatlan, lusta stb.) És ezért önkánt beállnak a vesztesek közé, mert semmi sem drága, hogy kárt okozzanak nekik és a felsőbbségi komplexusukat fényezzék.
2018. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

#14

Pontosan erről beszéltem. Gyűlöletet akarnak, nem jólétet.

Nálam a jolét része az is, ha nincs gyűlölködés. Szerintem csak akkor van jólét, ha nem kell utálkodó emberek közé kilépnem az utcára.

2018. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Kibírná, hiszen 50 év orosz megszállást is kibírt / Ugye Orbán, KISZ titkár úr?/, csak arról nem dönthettünk.

Arról viszont dönthetünk, hogy 1 hét múlva Orbán eltakarodjon.

2002-ben is elég bölcsek voltak a magyarok, és egy teljesen biztosra vett fidesz győzelem elenére elzavartuk őket a sunyiba.

Rajtunk mőlik, hogy ez most is megtörténik-e.

2018. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
4%
Kedves 15-ös Hogyan lenne összetartés és szeretet,ha a külhoni magyarokat megbélyegezitek!?
2018. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Ezt a választást nem a Fidesz nyerte meg, hanem az ellenzék vesztette el. Ez már most egyértelmű, felesleges a színjáték, nem kell a bohóckodás, most már jó lenne inkább túlesni rajta. Mindenesetre ha a egy program nélküli, propagandista párttól kikap az ellenzék, akkor remélem utána felszámolja magát az összes posztkádárista, szociális hazugságokkal házaló elmaradott ellenzéki párt és helyet adnak egy új alternatívának egy valódi, lendületes, fiatalos, fenntartható fejlődést hozó, piacgazdasági, költségtakarékos, realista, teljesítményorientált XXI. századi pártnak(ami nem csak annyiból 21. századi, hogy ekkor alapították), ami 2030-ban leválthatja a Fideszt. A Momentumban bíztam egy éve, hogy ők lesznek ezek, de ugyanaz a kádári mentalitás jellemzi őket, mint az elődjeiket, ugyanazt az ellenzéki tortát szabdalják még kisebbre, bukásra vannak ítélve.
2018. ápr. 1. 17:07
 19/29 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom, én 43 éves leszek idén. Azt mondom, akárhogy nézem, a rengeteg szarság ellenére is jobb az ország helyzete mint '90 óta bármikor. Jobban élünk mint '90 óta bármely kormány idején.


Minek hazudni? Van itt sok baj, de aki kinyitja a szemét, látja, hogy sok lehetőség van, sokkal több mint korábban, munkaerőhiány, emelkednek a bérek, sokat kell dolgozni, messze vagyunk a nyugati színvonaltól, vannak visszásságok, de eddig ez a legjobb kormány, tetszik vagy sem, ez az igazság.

2018. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
73%
Azért van munkaerőhiány, mert százezrek hagyták el az országot. London a 2. legnagyobb magyar város.
2018. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!