Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen sorsot jósóltok most...

Milyen sorsot jósóltok most Morvai Krisztinának?

Figyelt kérdés
Ugye ex jobbikos és hogy szerintetek most hova fog át menni vagy esetleg saját pártot fog alakítani majd ? Számotokra szimpatikus személyiség ?
2018. márc. 31. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Belép a Fideszbe.

Egyáltalán nem szimpatikus. Olyan, mint egy lekezelő óvónéni. Idegesít, amikor beszél.

2018. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem volt Jobbikos. Csak nemzeti jogvédő.


Megmondta, hogy az egyetemre megy vissza tanítani.


Nekem szimpatikus. Láttam az EU-ban néhány felszólalását, hiányozni fog onnan.

2018. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Nekem így személyiségre nem túl szimpatikus Baló Györgyné, végtelenül irritáló stílusa van, nem csodálom, hogy egészen Brüsszelig küldték, csak hogy ne itthon kelljen a vehemens rikácsolását hallgatni. Nem érdekel, hogy mi lesz a sorsa, felőlem legyen boldog, csak a hangját ne kelljen halgatni.
2018. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mármint Hisztinának?
2018. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Morvai lemeze a Jobbiknál lejárt.

Majd odatartja a Fidesznek, aztán azok vagy megtermékenyítik vagy nem.

Tök érdektelen.

2018. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Azt hogy ennyi volt a politizálgatása.


liberális SZDSZ államtitkár jelöltből nemzeti radi turbójobber lett aztán most már a Fidesz ülepét nyalogatja


de nekik meg nem fog kelleni még egy köpönyegforgató szájhős exjobbikos


Pár napja láttam Echo TV-n egy ilyen bakancsagyú, szétteteovált vén skinhead régi jobbikost interjúztak, aki azt magyarázta, hogy mennyire megváltozott a Jobbik az utóbbi években.


az tetszett a legjobban, hogy a Fidesz üleépen lévő Echo TV-snek rá kellet kérdeznie, hogy miben lett volna más ha marad a Jobbik a régi irányvonalon.

skinheadke benyomta, hogy hát akkor Orbánt meg a Fideszt már rég elküldtük volna ahova való

erre kínos csönd, mert műsorvezető asszonyság nem ezt akarta hallani


nem ártana óvatosnak lenni a kiugrott jobbiksokkal nem mindegyikből lesz Viktorcsicska

2018. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Én kedvelem. Régebben fenntartásaim voltak, de pont akkor lenne gyanús, akkor lenne megélhetési politikus ha most hallgatna.


Kimondja, hogy a Jobbiknak vége, és igaza van. A Fidesznek meg lefeküdhetett volna az elmúlt években bármikor, ugyan mi akadálya lett volna? Ott volt rá 8 év.


Persze, jó húzónév volt a Jobbik számára, mikor mellettük állt, egy intelligens, művelt, harcos nő, aki még jól is néz ki.


Most persze szar ügy, mert rámutat, hogy a Jobbik megalkudott, most már problémás a személye.


Épp Vona tartja oda a hátsóját - a balliberálisoknak. Nehogy már az legyen a hibás aki kitart a nézetei mellett és nem az aki a gárdamellénytől a hanukáig jut el.

2018. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

"Én kedvelem. Régebben fenntartásaim voltak, de pont akkor lenne gyanús, akkor lenne megélhetési politikus ha most hallgatna."


Ja, régebben fenntartásaid voltak, de most, hogy fideszes lett, már tetszik, ugye Maki? :D

2018. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Semmibe sem nézem az árulókat! Őt sem.
2018. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

"Ja, régebben fenntartásaid voltak, de most, hogy fideszes lett, már tetszik, ugye Maki?"


Nem értesz te semmit. Én eddig Jobbik szavazó voltam. Az embernek van egy világnézete, egy elképzelése és vannak pártok. Van amelyik párt ehhez a politikai beállítottsághoz közelebb áll, mások távolabb. Az én elképzeléseimhez sokáig a Jobbik állt a legközelebb, a Fidesz már kissé távolabb és a skála messzi túlsó végén van mondjuk az MSZP, DK meg a többi.


Én maradtam aki voltam, a Jobbik változott, nem fogok párthűségből utánuk menni, nem én tehetek róla, hogy feladták az elveiket. Ha egy nemzetei radikális párt akár csak elvek szintjén, akár csak képzeletben összefog, akár csak szóba áll liberális pártokkal - és szóba áll - az feladta az elveit.


Ezt Morvai kimondja és nem megy a párt után a rossz irányba. Épp akkor lenne megalkuvó, akkor lenne karrierista, ha ezt megtenné.


8 évig Fidesz hatalom volt, bármikor átállhatott volna, ő simán szerezhetett volna magának akármilyen posztot az eszével, műveltségével, kapcsolataival. Lehetett volna akár miniszter vagy bármi más a Fidesz színeiben. Nem tette.


Vona viszont bármit megtenne a hatalomért, lenne ő tibetológus vagy melegjogi aktivista is csak kapjon már hatalmat.

2018. ápr. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!