Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan vannak olyanok,...

Most komolyan vannak olyanok, akik szerint a legnagyobb probléma a migránsok, Soros, Brusszel? Meg a migransok? Meg Soros és a migránsok?

Figyelt kérdés
Ezt nem hiszem el, mennyire lehetnek elvakultak???
2018. márc. 29. 06:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Az állami szintű korrupcióról ezzel tereli el azorbán a figyelmet.

Az OLAF 36 esetben javasolt vizsgálatot de szinte az összest eltusolta a Magyar főtőgyész.


[link]


[link]

2018. márc. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Igen vannak, személyesen is megtapasztaltam a héten, hogy tényleg sokan attól félnek az ilyen kis falukat is, mint a mienk (500 fő alatti) Brüsszel migráncsokkal telepítené be és csak Orbán véd meg minket ettől.
2018. márc. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Igen, vannak. Tegnap mondta nekem egy Fidesznek aláírást gyűjtő nő, ha nem szavazok a Fideszre, a migránsok beköltöznek a házamba, kirabolnak, de lehet, hogy meg is ölnek. Ettől csak Orbán védhet meg, és ezt el is hiszi.
2018. márc. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
13%
Ma 07:15 Nem szeretem a fideszt, de az ilyen ocsmány stílustól még jobban undorodom. Tényleg ezen a szinten kell lenni? Ha ez az ellenzék, akkor én nem kívánok veletek közösséget vállalni.
2018. márc. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%
2018. márc. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
7.40. Senki nem bérelt fel, csak nem dőlök be a migránsokkal riogató propagandának, mint te.
2018. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%

"a sokadik ellés után"

Pfff, néha elgondolkodom, mégis kik járhatnak ide? Jól írják előttem, az ilyen megnyilvánulás valóban undorító.

Kérlek, primitív fórumozó társunk, tartsd távol innen magad, és ne égesd tovább az oldalt, és azokat a normális embereket, akik akár az eltérő véleményeiket is meg tudják kulturáltan vitatni!

2018. márc. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

"És azt is remélem, hogy a migráncsok titeket fognak először kinyírni, megerőszakolni és megölni. Őszintén, tiszta szívből, pártsemlegesen kívánom ezt nektek."


A vezéretek azt mondta, hogy a nemzeti oldalt a szeretet és a szolidaritás jellemzi. Na erre most egy ékes példát láthattunk a személyedben...gratulálok!


Az meg külön egy nemzeti tragédia, hogy a fejlesztési miniszter uniós pénzek elsíbolásáért kerül gyanúba. Egyáltalán nem lepne meg, ha 2020 után egy lyukas garast se kapnánk többet az uniótól.

2018. márc. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%
A 4-es metró vizsgálata óta tudjuk Fletótól és a (most már) ellenzéki sajtótól, hogy az OLAF-jelentések fajsúlytalan hülyeségek, nem kell velük foglalkozni.:-)
2018. márc. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

"És azt is remélem, hogy a migráncsok titeket fognak először kinyírni, megerőszakolni és megölni. Őszintén, tiszta szívből, pártsemlegesen kívánom ezt nektek."


Pokolra fogsz jutni ezt nem mondták a kdnp-nél?

2018. márc. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!