Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, ha korrupt a Fidesz?

Miért baj, ha korrupt a Fidesz?

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 13:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Egyébként statisztikák bizonyítják hogy a Fidesz már messze túl múlja az MSZP-t lopásban:

[link]

2022. dec. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Mondjuk több idejük is volt rá. Ideje lenne szerintem kormányváltásnak, de nem a Gyurcsány és bandája javára, hanem valaki másra. Csak az a baj, azoknak nem sok esélyük van, mert mindenki vagy FIDESZes vagy az ellenzéki összefogás mellet áll.

Majd 2026-ban meglátjuk mi lesz. Legfeljebb újjabb 4 év FIDESZ...

2022. dec. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

#32 Persze ezt én is így gondolom.

A Fidesz azért korruptabb mert ők megtehetik. A régi kommunista időkben ezek még a saját párttársaiktól is féltek. Ezzel ellentétben a Fidesz egységes.

"vagy az ellenzéki összefogás mellet áll."

Az ellenzéki Összefogást nem Gyurcsány irányította. Tény hogy ott volt a DK, de az egész koalícióban maximum 30%uk volt. Szerintem az összefogással éppenséggel még jól jártunk volna. Majd 26-ban meglátjuk milyen pártok lesznek

2022. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Ez egy folyamat, mivel az emberek mindig a saját határaikat feszegetik.

Azzal hogy most megint megszavaztuk őket 2/3dal, annak ellenére hogy mit műveltek a COVID idején, bele se merek gondolni hogy mi lesz a következő 4evben :D

2022. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!