Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják, hogy, amiben...

Miért mondják, hogy, amiben itt élünk az diktatúra?

Figyelt kérdés

Ha diktatúra lenne, nem engednék a szabad választásokat, nem? És Hódmezővásárhelyen is átadták a helyet Márky Zaynak.

Orosz és Törökországban bebörtönöznek, kinyírnak.

Úgyhogy én a helyes kifejezést, mivel nincs jogállami környezet, demokratúrnak hívom. Szerintem ez még nem diktatúra, hanem demokratúra. A kettő keveréke.



2018. márc. 26. 08:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%

Jogállamban a miniszterelnök nem fenyeget elégtétellel egy nemzeti ünnepen. Ez a diktátorokra jellemző.

Jogállamban nem vásárolja fel a kormány az összes médiát, hanem hagyja, hogy objektív tájékoztatást nyújtsanak. Ez a felvásárlás a diktatúrára jellemző.

Jogállamban egy miniszterelnök nem buzdít idegengyűlöletre, ez a diktatúrára jellemző.


Kell még több érv?

2018. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%

Diktatúrában a politikusok maguknak gyűjtögetik a pénzt. Íme.

[link]

2018. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

Kik is kormányoznak most? Ja a fideszesek, akkor ez a botrány róluk szól.


[link]

2018. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom, én még nem mondom, hogy diktatúra. Demokrácia ez, csak magyaros.
2018. márc. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%

#14: Ne félj, ha a Fidesz újabb 4 évet kap, majd lesz!


Most még csak a média van állami kézben és propagandát nyomat.

Aztán szépen az összes szolgáltató is állami lesz (ez már folyik)

Most még csak a déli határon van kerítés, majd lesz máshol is, ami nem a migránsokat tartja kívül, hanem a magyarokat belül.

Most még leírhatod, hogy utálod a Fideszt, pár év és egy ilyen után jön érted a fekete autó.


Köszönöm, én nem fogom megvárni.

2018. márc. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem mondják hogy diktatúra - azok akik diktálnak.


E tekintetben egyedül a proletárdiktatúra volt őszinte, ami deklaráltan a kétkezi munkások állama: "munkás-paraszt hatalom" volt.


De a burzsoázia ezt nem szokta elismerni.


Különben pedig az a Márky Zay is csak egy sz. alak, - TALÁN nem annyira kemény sz. mint a LJ, de hogy ott folytatja, ahol az elődje félbehagyta az bizonyosra vehető. Meg fogod látni

2018. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!