Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Együtt elnöke mosta be a...

Az Együtt elnöke mosta be a legnagyobbat a Fidesz médiának szerintetek? :D

Figyelt kérdés
[link]

2018. márc. 24. 07:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%

Itt ingatlanokat mutogatott.


A stadionok közpénzből épültek.


Az ellenzéknek csak azt tudom mondani: Nyerjék meg a választók bizalmát! Nyerjék meg a választást! Váltsák le Polt Pétert, majd a bizonyítsák be, hogy melyik volt lopás, melyik nem és aki lopott azt ültessék le annak rendje és módja szerint.


Őszintén drukkolok nekik, én a magam részéről leszavazok a 12kerületben a legesélyesebb ellenzéki jelöltre a DK-s Bauer Tamásra meg listán is a DK-ra, mert én is kíváncsi vagyok, hogy mi igaz és mi nem ezekből a lopás,csalás ügyekből. Az én szavazatomat megkapják. Csak fejezzék már be ezt a vádaskodós sárdobálást, mert ezzel nem fognak szavazatokat nyerni. Inkább valami értelmes javaslatot mutassanak föl és lépjenek vissza minél több helyen a kormányváltás érdekében. Aztán jöhetnek a korrupciós ügyek kivizsgálásai.

2018. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 hájaaa ***** válasza:
58%

"Nem, nekik ez a programjuk: a maguk sértettsége, a fidesz és orbán szapulása. Másuk nincs, tehát ezt tudják bemutatni."


Mondok jobbat! Az emetyen soha ilyen híreket nem hallasz, ezért bement és leadta a tényeket, hogy legalább 4évente 1x szembesüljenek vele.

2018. márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
13, aki ilyen híreket akar hallgatni/látni, az átkapcsol az Rtl-re, Hírtv-re, Atv-re. Nem ez lett volna az ellezéki politikusok dolgba abban az 5 percben, de szerintem már régóta fogalmuk sincs mi lenne a valódi dolguk, ezért tartanak ott ahol.
2018. márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%
Mondjuk vicces, hogy pont a legtiszázatlanabb anyagi hátterű Juhász kér számon bárkin bármit is.. :)
2018. márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%

"hogy a program fő pontjai helyett elmondják a kis sértett monológjukat"

Nem, nekik ez a programjuk: a maguk sértettsége, a fidesz és orbán szapulása. Másuk nincs, tehát ezt tudják bemutatni."


És őszintén, ha az 5 percet arra használja föl, hogy a programból mond valamit (mert az egészet lehetetlen), akkor az mennyire hatotta volna meg az M1 nézőit? Mennyivel lennének beljebb? Na ugye!

2018. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%
5 év kontra 5 perc! Éljen a kiegyensúlyozott tájékoztatás!
2018. márc. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
29%
Együtt, index, hagyjuk már :D
2018. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
8%

"Kósa Lajos 1300 milliárdja"


Kinek a micsodája, kedves? Hagyjuk már a Simicska-lufikat, atomrobbantást ígért, de még hangyafing sem sikeredett.:D

2018. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!