Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ez igaz?

Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés
[link]
2018. márc. 21. 12:01
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
64%
A cikk írója nincs tisztában a számokkal. Az angol "billion" szó, nem a magyar billió megfelelője (1 billon = 10^9, 1 billió=10^12). Egész pontosan az angol billion a magyar milliárd kifejezés megfelelője. 1 975 000 milliárd forintot összesen nem költött az Orbán-kormány 8 év alatt, nemhogy a haverjaira. Mindenesetre a kérdés nem az, hogy mennyi pénzt kaptak, hanem mennyivel lehetett volna olcsóbban megcsináltatni. Ez sokkal fontosabb információ lenne. Az viszont nem a zugújságírás témaköre, ahhoz már komolyabb tényfeltárás kéne. Amit jó lenne, ha vállalna valaki.
2018. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
A világ rajtunk röhög. Jól teszi, fogadom harmadjára is megválasztjuk ezt a kiváló kormányt, csak mert kétmillió akárkinek hudejó az egykulcsos adó.
2018. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy igaz-e, de nincs félrefordítás, ami a számokat illeti: "1.975 trillion forints". Elsőre egy picit soknak tűnik.
2018. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem tudom nekem az a 1.9 billó az nagyon erős túlzásnak hangzik 1.9 billió forint az azért a Magyarország teljes évi gdpjének a fele.


Megnéztem az eredeti cikket, tényleg trillionról írnak de ezt szerintem elírás milliárdot akart írni

2018. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Én ezekről bármit eltudok képzelni. Sunyi banda ez a mostani nagyon sunyi.
2018. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2018. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a szám túlzásnak tűnik, de kétség kívül RENGETEG pénz lenyúlnak.
2018. márc. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!