Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezzel a programmal nyerni fog...

Ezzel a programmal nyerni fog a fidesz?

Figyelt kérdés
[link]
2018. márc. 21. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
A magyarok igényeinek tökéletes, ahogy észreveszem.
2018. márc. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a választást nem a Fidesz nyerte meg, hanem az ellenzék vesztette el. Ez már most egyértelmű, felesleges a színjáték, nem kell a bohóckodás, most már jó lenne inkább túlesni rajta. Mindenesetre ha a egy program nélküli, propagandista párttól kikap az ellenzék, akkor remélem utána felszámolja magát az összes posztkádárista, szociális hazugságokkal házaló elmaradott ellenzéki párt és helyet adnak egy új alternatívának egy valódi, lendületes, fiatalos, fenntartható fejlődést hozó, piacgazdasági, költségtakarékos, realista, teljesítményorientált XXI. századi pártnak(ami nem csak annyiból 21. századi, hogy ekkor alapították), ami 2022-ben leválthatja a Fideszt. A Momentumban bíztam egy éve, hogy ők lesznek ezek, de ugyanaz a kádári mentalitás jellemzi őket, mint az elődjeiket, ugyanazt az ellenzéki tortát szabdalják még kisebbre, bukásra vannak ítélve.
2018. márc. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ma 08:42


Látszik mennyire fejlődik az oktatás,az egézségügy..

2018. márc. 21. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát épp ez az ,hogy nem fejlődik semmi. Én is ezt írtam, hogy ezen kéne változtatni. Ehhez viszont egy használható alternatívára lenne szükség.
2018. márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!