Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a fidesz vagy Orbán...

Akik a fidesz vagy Orbán Facebook oldalara írnak azok ebben a világban élnek?

Figyelt kérdés
Így irnak mintha eddig nem a fidesz lett volna kormányon és mindenképpen nekik kéne nyerniuk. Ezek az emberek nem látják milyen az oktatás, egeszsegugy, fizetések stb? Meg ez a soros meg migránsok. Ennyire vakok az emberek ? Tényleg elhiszik azt hogy ezek nem telepítenek be menekülteket? Pesten és már a vidéki területeket is kezdenek megjelenni nagyobb számban ezek a fejkendős feketék. Attól hogy a tv ben azt mondják nem engedik attól a valóságban nem úgy van.
2018. márc. 20. 18:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Komoly? 😀 888.hu? Jobb nincs ? Pl origo?
2018. márc. 20. 20:30
 12/17 A kérdező kommentje:
De lenne egy kérdésem ha már ilyen jól le tudtad írni hogy a az M1 meg a TV2 miket mond. Fejtsd ki kérlek ezt a soros Györgyöt. Azt mondják nem engedik be a migransokat de mégis egyre több van beloluk(és azt a fideszes is latja) Hogy is van ez?
2018. márc. 20. 20:34
 13/17 anonim ***** válasza:
34%
Miért, szerinted a 888 egy másik világegyetemből veszi a példáit? Attól, hogy te nem vagy hajlandó tudomást venni a tényekről meg a valóságról, mások még nem ilyen ostobák.
2018. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Két részre kell őket választani.


1.Seggnyaló réteg,akiknek valamilyen haszna van belőlük,ezért mindenre éljeneznek.


2.Seggbuta réteg,akiknek bár sok hasznuk nincs a pártból,de elhitetik velük,hogy milyen jó nekik.

2018. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Aki a G. Fodor-féle 888.hu nevetséges irományát idézte: a csókának úgy lett jobb, hogy BAZ megyéből Győrbe költözött. Kérdem: miért nem költözött már 2010 előtt? A másik: akinek hol van munkája, hol nincs, és ha van is, csak keveset keres, az miért csinál 4 gyereket?

Egy merő röhej az a „cikk”...

2018. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Orbán facebook oldalán természetesen izzig vérig fanatikus tagok vannak mint amúgy bármi más akár baloldali párt oldalán. Nincs is ezzel semmi baj.)

Én viszont sokkal jobban élek és valóban fejlődik a környékem is. (pedig nem vagyok "fideszes") A kórházat is most bővítették, új kardiológiai labor ami édesanyám megmentette!, az egész várost, az utakat, iskolákat, uszodákat, tornatermeket újítottak és sorolhatnám még amióta a Fidesz vezeti az országot. Nem érdekel felcsút, a focistadion és az a néhány köcsög vállalkozó mert nem vagyok irígy és egyébként is ilyenek minden kormány alatt vannak mert folyton átlubickolnak.

Nekem egyébként a közmunka program nem szimpatikus, mert azt látom hogy vannak olyan kollégák akiket azért küldenek el hogy aztán a munkáltató olcsóbban közmunkásként visszavegye dolgozni.De amúgy is ezt az egészet nem látom helyesnek mert szerintem teljesen alkotmányellenes.

2018. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Semjén szokott válaszolni helyette vagy harakkkkkkkkk ezért tartja őket házi csikának.
2018. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!