Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti átszavaztok majd másik...

Ti átszavaztok majd másik pártra taktikai okokból a fidesz leváltása érdekében?

Figyelt kérdés
Sok helyen a jobbik a legesélyesebb ellenzéki párt, de én nem szavazok rájuk mert alapvető kérdésekben sem értek velük egyet. Meg szerintem ez a tegyünk fel mindent egy lapra a fidesz ellen kicsit már ilyen bohózat jellegű. Véleményem szerint még mindig a fidesz a kisebbik rossz. A jobbik jelenleg is nyíltan kisebbségellenes és radikális szélsőjobboldali párt. Szerintem ennek nincs helye a 21. században. Nyilván vannak problémák a kisebbségekkel, de civilizált ember módjára kell kezelni ezeket.
2018. márc. 20. 09:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

Átszavazok-e???


MINT A VIHAR!!!!


Bárki, csak a tolvaj banda ne!!

2018. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%
Ennyi tudatlan, megvezetett embert!
2018. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem, nem tudom, ki nálunk az esélyesebb, nem jobbikosra, aki szerintem hazaellenes, nem szívesen szavazok. Te is szavazz csak tovább a "demokratikus" pártokra (melyeknek a fele komcsi gyökerekkel bír, és elárasztaná az országot idegenekkel).
2018. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

"Fideszre szavazok ha elmegyek,mert a Jobbik nálam egyre gyengébbnek tűnik,kissé becsicskultak vagy hogy is mondjam .. Ha ők kerülnének hatalomra,ugyanúgy lopnának."


A Fideszesek már jósolni is tudnak, vagy mi a fene? :D

2018. márc. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem.

Okos dolog ez az átszavazósdi, de az emberek kb. 20%-a érti, a többi úgy is arra szavaz, aki a favoritja. Ebből nem lesz kormányváltálás, de akkor legalább derüljön ki, melyik párt lesz a vezető ellenzéki párt. Aztán fel lehet sorakozni mögöttük.

2018. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%

"a többi úgy is arra szavaz, aki a favoritja."


Hát, ezt inkább TE nem érted. :))

Megállapodás esetén az emberek többsége NEM LESZ kire szavazzon, csak arra az ellenzéki jelöltre, aki a papíron marad.

2018. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
9%
#16: itt átszavazásról van szó, nem a megállapodásról...
2018. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!