Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktornak miért nem...

Orbán Viktornak miért nem merik mondani az emberek hogy Orbán takarodj?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 10:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Pozitívval nem bírni, nagyon beindult. :D Nem olvastam még tőled ezt a dumát Pozitív, hogy az apja elcserélte volna majomra. :D Sok a stressz a melóban, emelték a kötelező válasz számot?
2018. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Ti, az intelligensebbek! Ha apád tudná, milyen ostoba vagy, elcserélne egy majomra. Jobban is járna."



Na látjátok?

Csodálkoztok hogy lenéznek bennetek fideszesek? Nem olvastok a sorok között csak mentek a fejetek után, hangokat hallotok viszont vakok vagytok!

2018. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12%

Csodálkoztok hogy lenéznek bennetek fideszesek?


Tudod, amikor felqrták az államadósságot 26 %-al, meg elbarmoltak pár tízezer milliárdot, akkor a legtöbb ember tanult a hibából: Soha többet se baloldalra! Csak az ostobábbja szavaz még azokra, akik az országot a tönk szélére sodorták, eladósították, mert hittek a baloldal populista kormányának. 2002-ben is ez volt! Orbán takarodj! Na majd a szocik! Olvastam a jelenlegi ellenzékhez húzók hasonló kommentjeit. Nem aggódtam, gondoltam, tanulni fognak. Nos egy-két szemkiveretés, öszödi beszéd, meg durván 27 ezer milliárd eltapsolása után tanultak. A hiteleket, amit a balliberális kormány felvett, meg eltapsolt, most fizetni fogjuk vagy 30 éven át. Te is fizeted, ha tetszik, ha nem, mert be van építve az árakba, adókba, járulékokba, mert mikor számolni kellett volna tanulnod inkább lógtál az óráról. Ha semmivel nem foglalkoznék, azt mondanám, legyen nektek kánaán, legyen ellenzéki kormányzat. DE egyet tudnod kell, hogy már nem lesz ismétlésre lehetőséged, amikor a jelzés nélküli rendőr, meg a migráns ellátja a bajodat. 2002-től mindig hallgattam, hogy ez a szemét Fidesz, stb. Aztán öszöd, vagy nem öszöd nincs más alapon rá kellett jönniük, hogy elqrták - a szavazó fülkében.

2018. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Te is fizeted, ha tetszik, ha nem, mert be van építve az árakba, adókba, járulékokba, mert mikor számolni kellett volna tanulnod inkább lógtál az óráról. "


Ebben tévedsz, én Külföldön élek 2012óta, kb 20 ismerősöm kijött még utánnam.

Itt a 0ról indulva lehet haladni 6 év alatt annyit mint Magyarországon 30 év alatt :)


Ettől függetlenül szavazni hazamegyek a Jobbikra! :)

2018. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#10: téged nem kell semmire elcserélni. A birkák jól bszhatóak. Apád legalábbis ezt mondta.
2018. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A Fideszt utálom, de a baloldalra sem szavazok. Orbán is és Fletó is leszerepelt. Olyan kell, aki nem az átkosban nőtt fel és képes még gondolkodni.

Sajnos jobb oldali liberális párt nincs, szóval marad a Jobbik, mert a Fidesz előbb liberálisból lett konzervatív, most meg jobboldaliból egyre inkább átmegy balra. Balkonzervatív... a legrosszabb, ami történhet.

2018. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!