Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány Fidesz ciklust bír még...

Hány Fidesz ciklust bír még ki az ország?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 14:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Te azért hagytad itt ezt az országot, mert nem tudsz a jobb és bal kezed között se különbséget tenni. mert az utóbbiból kettő van."


Ha te mondod :D Nem én robotolok 150ezerért 200órákat.

2018. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
28%
Nos én se robotolok, és nem is kell kimennem külföldre sem. Mégis megkeresem azt, amit te kint fogsz. Feltéve, ha találsz munkát. Két barátom is most jött vissza - az egyik Berlinből, a másik az Egyesült Királyságból, Londontól nem messze - mert nem tudtak elhelyezkedni. Aki Berlinben volt, mondta, hogy bár lett volna munka, a migránsok miatt annyira leverték a munkabéreket, hogy nem volt érdemes elhelyezkedni, azért a pénzért itthon is tud dolgozni. Bár a próba munkája jó volt, a nyelvet se kellett annyira tudnia, végül is hazajött. Meg tele volt a töke a migránsok elleni tüntetésekkel. Ha jól felkészült, megfelelő nyelvismerettel rendelkező diplomás vagy, van esélyed, de szakmunkásként, szakérettségivel már egyre nehezebb dolgod lesz, mert a migránsokat elsőbbségben kell részesíteni az EU-ból jövő állampolgárokkal szemben. Lassan, ez a kapu is bezárul, hála a balliberális EU-s vezetőknek. Sok süket, azt hiszi, hogy itt csak vicc a kormány migráció elleni kampánya - de pár évet adok nekik és anélkül, hogy kimennének, rá fognak jönni, hogy már nincs kolbászból a kerítés, csak volt, mert a migrucik lerágták.
2018. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó, én 6 éve élek Berlin-ben, de nagy zagyvaság amit összehordasz.
2018. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
21%

Igen, tudom. Ha itt sunnyogni kell mindenki egy no-go zóna kellős közepén lakik...persze tudjuk, Berlinben nincsenek migránsok.


[link]

2018. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Gazdaságilag.....igen, annyit bír ki, amennyi ideig még jön az EU lóvé. Utána annyi meg egy bambi.


Engem a társadalom sokkal jobban érdekel. Olyan morális szőnyegbombázást hajt végre ez a banda a magyarság körében, az oktatásban, kulturában, s most már lassan a tudományok terén is, hogy azt lassan olyan nehéz lesz rendbehozni mint az átkos 40 évet (amit természetesen nem is sikerült, pont az elmúlt 30 éve miatt).

2018. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
100%
Szerintem még 8-12 évig a Fidesz lesz hatalmon
2018. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hát az "ellenzék" tesz róla...lesz az még több is, O. V. nak az újját se kell megmozdítania.
2018. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kérdésre a válasz: sokkal többet, mint ahány ellenzéki ciklust kibírna. Ezt még baloldaliak is elismerték - na persze csak módjával...
2018. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!