Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Grósz mivel fenyegette meg az...

Grósz mivel fenyegette meg az ellenzékét?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy nem kapnak rétest estére.
2018. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Amivel a szovjetek szokták, hurrogott, de visszakapta. "Ózdnak kenyeret, Grósznak kötelet! " Ezt nem az ellenzék zengte öcsém. :-) Orbán helyében kezdenék izgulni ha fenyegetőzik.
2018. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Milyen ellenzékre gondolsz pontosan? Az MSZMP reformereire?
2018. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam. Akkor ő nem kormányfő volt, mint Orbán. Viktorunk egyedülálló :)
2018. márc. 16. 23:22
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Pontosítsunk, a te Viktorod!
2018. márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Nagy összegben mertem volna fogadni, hogy megint (mint 4 évente mindig) előkerülnek a hivatásos rettegők. Kissé kínos ugyan, hogy az antiszemita kártyát nem lehet elővenni a Fidesz ellen, node mindig itt van a lehetőség, hogy az MSZMP-utódpártok megpróbálják a saját sz..rukat rákenni az ellenfélre.:D
2018. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A 80-as években nyugodtan szidhattam a rendszert a munkahelyemen, most meg vagy az ellenzéket szidom, vagy hallgatok. A kollégáim közül a facebookon is csak a fideszfanok politizálnak, a többiek még lájkolni sem mernek egy kormánykritikus cikket. Kivéve a nyugdíjasokat.

Az antiszemitizmust meg ugyanúgy felhasználja Viktor, mint a többi náci módszert. Nem kell ide kártya, nézd meg a Soros-plakátokat, és hasonlítsd össze őket a hajdani zsidóellenesekkel.

2018. márc. 17. 23:03
 8/9 anonim ***** válasza:
A 80-as években te nem szidtad a rendszert a munkahelyeden, az hétszentség, max a legvégén. ÉN ott voltam '86-ban a lánchídi csatában egyetemistaként, nekem ne mesélj.:-) Ahogy arról se, hogy most mit lehet és mit nem, hazudozz máshol.
2018. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neked mi bajod van? Attól, hogy te Pesten csatáztál, attól még mi itt nyugodtan szidtuk a rendszert a munkahelyemen, kutyát nem érdekelte, a főnököm is szidta. A rendszerváltáskor a rendszerváltókat szidtuk meg a privatizálókat, stb. Soha azelőtt nem éltem meg ilyet, ami most megy. A falvakban még rosszabb a helyzet, ott a közmunkával tartják sakkban a nyomorultakat.
2018. márc. 18. 00:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!