Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz bármi is a...

Szerintetek lesz bármi is a koordinált indulásból?

Figyelt kérdés

2018. márc. 13. 23:10
 1/6 Dymo ***** válasza:
73%
Hát, nem tudom... Nagyon reménykedek benne, de nem tűnik úgy :(
2018. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbik nem fog koordinálni. A többi pedig bekaphatja. Kinéz még 4 fideszes év, ez a helyzet.
2018. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami biztos lesz, valahol, de hogy hol, meg mennyi helyen, hát majd kiderül. Sztem kb. olyan 20 nagyon billegő hely van, ahol konkrétan ezen múlik, hogy ki nyer. Egy csomó helyen ígyis-úgyis lefutott meccs. Nálunk a XII. kerületben pl. teljesen mindegy, mit csinál az ellenzék, itt a fidesz mindig stabilan hozza a bőven 50% fölötti eredményt.
2018. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Mit ér az ellenzék 20 mandátummal? Akkoris a Fidesz folytatja. Kb. kitorolhetik vele.
2018. márc. 14. 06:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem én vagyok az ellenzék, hogy ezt értsem, én csak független kívülállóként leírtam a realitásokat. Ha megnézed a térképet eleve vannak teljes megyék, ahol a fidesz megdönthetetlen; Győr-Moson-Sopron,Vas,Zala,Bács-Kiskun,Hajdú-Bihar. Jóllehet, az ellenzéknek is van ezen a ~20-on kívül néhány biztos befutója(pl. XIII kerület),de ez elenyésző a fideszesekhez képest.
2018. márc. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem!
2018. márc. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!