Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől lehetne sikeresebb az...

Mitől lehetne sikeresebb az ellenzék?

Figyelt kérdés
Valaki szerint össze kéne fogniuk, valaki szerint ez az ellenzék végét jelentené. Tehát még a szavazók sincsenek megállapodva, hogy mi is az, amivel sikeresebbek lehetnének. Egyáltalán ti hogyan reformálnátok át az ellenzéket?
2018. márc. 9. 17:47
 1/7 Sulek Péter ***** válasza:
54%

Szerintem nem a jelenlegi ellenzékben kellene gondolkodni.

Az ellenzéknek kellene egy frissülés, új párt,arcok politikusok, program,új szavazók új generációja,fiatalokat más szellemben nevelni.Persze ez rengeteg időévtizedek esetleg századok.

Én,úgy gondolom ennek több értelme van,mint a jelenlegit javítgatni.

2018. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem örök ellenzék lenne aki ha a kormány A-t mond akkor ők B-t, de amint a kormány B-t mond A-t.


Legyenek elveik.

2018. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ütökeptelen az ellenzek, nincs tema amit megtudnanak lovagolni.
2018. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a jelenlegi ellenzéki pártok már mind lejáratódtak, nem véletlen, hogy egy sincs olyan 15% felett. Egy új mozgalom kéne, ami jó vezetőkkel (ez is nagy gyengeség a mai ellenzéki pártoknál) befuthatna, mint az 5 csillag az olaszoknál.
2018. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ellenzéknek egy hibája van, az MSZP. A Fidesszel együtt le kellene húzni őket a slozin egy nagy összefogással. A magyarok 70%-a nagyon elégedett lenne ezzel a fejleménnyel és ami a legszebb, hogy meg is tudnák lépni, a számszerűen elégséges szavazatok meglesznek hozzá most is sőt még a 2014-est szerintem meg is haladják.
2018. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lemondanak és átadják a fiatal normális pártoknak a lehetőséget !
2018. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lennének ennyire retatdáltak, akkor :D
2018. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!