Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is észrevettétek, hogy...

Ti is észrevettétek, hogy mintha megszűnt volna a sorosozás? És tényleg: mennyibe kerülhetett eddig?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Megy még tovább ugyanúgy a Sorososzás mindenhol és elég sok pénzünkbe került, de pontos számokat nem hajlandóak Orbánék kiadni.
2018. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Kb 30 milliárd forintba, azaz minden dolgozó embernek kb. 7500 forintjába került a gyűlöletkampány meg a bűnbakozás.
2018. márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Soros János nyugdíjba ment.
2018. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tele vannak a FIDESZesk híroldalak azzal, hogy Soros a szlovákokat is tönkre akarja tenni, így nem, nem vettem észre a megszűnését.
2018. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

most enszezés jön, méghozzá ezerrel.


Lázár sokatmondó tekintettel, ajkán sátáni mosollyal tudatta, hogy ha elfogadják az ensz határozatát, akkor azt végre kell hajtani, nincs mese..ezt tudomásul kell venni.(még e hónapban szavaznak a kötelező migránsbefogadásról. És bizony el fogják fogadni)


A kormányinfon nem akadt újságíró, aki megkérdezte volna, hogy akkor a kampány ellenére tényleg be kell engedni legalább tízezer menekültet?


...mert Lázár bizony ezt belengette, csak nem tűnt fel senkinek..

Lehet készülni a fogadásukra.

2018. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Igen, hál a a jó égnek nem hagytuk, hogy Soros nevessen a végén. Brüsszelt is sikerült megállítanunk. Bele se merek gondolni mi lett volna ha Soros szövetkezik Brüsszellel. Most azt kéne elérni, hogy Magyarország döntsön, ne az ENSZ. Egy békemenettel ez talán megoldható
2018. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
#6 az a baj nem tudom eldönteni, higy most te troll vagy, vagy egy teljesen fanatikus fidesz birka....
2018. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
#7: egy troll, de jó. :)
2018. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, szándékosan kerülöm a narancs médiákat, mert már hányingerem van a Sorosozásból, és a mértéktelen gyűlölködésből.
2018. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Azt nem vettem észre, hogy megszűnt, de csökkent. Talán ők is úgy érzik, hogy "túltolták", így most az ENSZ van soron.
2018. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!