Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP miért nem örül, hogy...

Az MSZP miért nem örül, hogy a FIDESZ van kormányon?

Figyelt kérdés
Végül is pont így ússzák meg, hogy elszámoltassák őket. Tulajdonképpen még így jár a legjobban az mszp is. Mi a bajuk akkor a fidesszel?
2018. márc. 8. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
A Fidesz mindent megtett az MSZP elszámoltatásáért. Még külön elszámoltatási kormánybiztos is volt. Más kérdés hogy - bár az MSZP is lopott, igaz messze nem annyit mint a Fidesz - a Fidesz vádjainak nagyrésze kamu volt, mint nagyjából minden amit mondanak. A bíróságon nem elég az óvodás mutogatás és gyűlölködés, bizonyítékok kellenek, amivel a Fidesz nem rendelkezett. (nem vagyok MSZP-s)
2018. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Miért örülne? Nem tudnak lopni. És így rögtön van pénz az egészségügyi fejlesztésekre is.
2018. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
#2: Egészségügyi fejlesztések? Hol? A Puskás stadionra több pénzt költenek mint az egészségügy éves költségvetése.
2018. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Hogyne örülne. Már Gyurcsány azt is elismerte, ha nem tudna a Fidesz kormányt alakítani káosz lenne. Nem viccelek, ezt mondta Gyurcsány és hozzátette, új választásokat kellene nyáron kiírni (addig amíg nem szerez többséget a Fidesz). Ők ugyanis nem tudnának kormányozni.


Idősen kiismerte magukat Gyurcsány. Tudja, hogy nem képesek megoldani azokat a problémákat, amiket Orbán kiválóan kezel. Inkább nem is akar kormányrakerülni. Ebben igazat adok neki.

2018. márc. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
#4: Altalában nem foglalkozom vele, hogy mit mond Gyurcsány, de most kívancsivá tettel. Tudsz erről linkelni valamit, vagy csak "valahol ezt hallottad"?
2018. márc. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Az MSZP örül.


Sőt, az MSZP-sek is Fideszesek csak még nem tudják. (Jól idéztem a klasszikust?)

2018. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem örül, mert mindent elkövet azért, hogy a Fidesz nyerje a választást.
2018. márc. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

"nem képesek megoldani azokat a problémákat, amiket Orbán kiválóan kezel. Inkább nem is akar kormányrakerülni. "


Mit kezel olyan kiválóan te szerencsétlen áruljátok már el.

Hogy kirabol mindent, ami mozdítható az országot lesz rja, a népet meg nyúzza?


Szánalmas hülyék


Szerintem ezért itt minden fideszes idiótának fizetnek, nem lehetnek ekkora f szok...

2018. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!