Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznél már ennyire tele...

A Fidesznél már ennyire tele van a gatya, hogy ilyesmikre vetemednek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2018. márc. 8. 17:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

"Márpedig az, hogy fideszes képviselő ellenzéki képviselőt, sőt képviselőket támogat az aláírásával, egyértelműen védhetetlen"


Miért is?:D Nem szavaztak rájuk, csak hozzásegítették (volna) őket, hogy egyáltalán elindulhassanak a választáson. Ha ellenzéki képviselő tesz ilyet, az a demokratikus szellemiség csúcsa lenne.:D Unalmas már ez az ostoba, paranoiás, szemellenzős rinyálás.

2018. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%
#11: Ha ellenzéki képviselő írna alá kormánypárti kepviselőnek, az ugyanilyen védhetetlen és abszurd lenne. Igazából, nem értem miért járatod le magad mindenáron. Tökéletesen tisztában vagy vele, hogy miről szól a "történet".
2018. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%
Ugyan, ki előtt "járatom le" magam?:D És mi is az abszurd, vagy pláne a csalás a történetben a Fidesz részéről? Mert erre semmilyen épeszű érvet nem láttam itt, és a beidézett újságcikkben sem. Értem, hogy fáj, ha egy újabb lufihír kidurran, túl kell lépni rajta. Lesz még rengeteg, bőven van idő rá, hogy gyártsatok.:D
2018. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%
#13: Én olyat nem írtam, hogy ez csalás, nem tudom hol láttál ilyet. Csak azt írtam, hogy egyértelmű mi az egésznek a célja. Persze azt nem mondom, hogy meglepő az erkölcs, "mélyen keresztény bajnokaitól", de azért mindenképpen "új szín", még a magyar politikában is. Pedig amúgy is a bányászbéka segge alatt van a színvonala.
2018. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%
Akkor talán olvasd el a kérdező által belinkelt "hírt", és utána kommentelj, valamint értekezz a bányászbéka s..ggéről.:D
2018. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
41%
#15: Elolvastam, eppen azért írtam ezt.
2018. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!