Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiknak mennyire csökkenhe...

A Jobbiknak mennyire csökkenhetett a támogatottsága?

Figyelt kérdés

Én remélem nagyon. :D


Már 2014 előtt kiábrándultam a jobbikból, akkor se volt fényes mutatvány a szereplésük. De most. Amit művel az a Vona (akinek régebben tapsoltam, beismerem), meg pár emberke. Pár hónapja még röhögtem a mai jobbikon, de már azt sem tudok. Egyszerűen olyan szánalmas, hogy nem igaz. És itt nem a néppártosodással van a baj. Akinek van egy csöpp esze, az rájöhet, hogy énéppártosodási folyamaton minden pártnak át kell esnie, ha nagyobb tömegeket akar. Ez rendben is van, illetve lenne.. mert a néppártosodás az ő esetükben a prominens emberek gátlástalan kirúgását jelenti (Lásd pl Novák), és az alapértékeik elárulását, szövetkezést a ballibsikkel.


Komolyan nem értem, aki igazi jobbikos (volt) az még mit akar egy ilyen párttól?


Na de visszakanyarodva, tényleg erősödHETNEK? Nem tudom elhinni. Bár ennek az ország szavazóinak már minden mindegy.


2018. márc. 8. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem csökkent, csak más réteg az új szavazótábor. A Fideszből kiábrándultak (magukat elárulva érezők) és az országban gyengén szereplő kiábrándult baloldaliak teszik oda a voksukat.
2018. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

A legutóbbi közvéleménykutatásokat ha összegezzük, úgy tűnik nem gyengültek: [link] , ahogy megnézed a grafikonokat, a Jobbik mélyzuhanáson ment át a 2014-es választásokon is, majd a választások előtti időszakban elkezdett növekedni, ami 2015-re ért a csúcsra (akkor volt hogy teljes népességben 3%-ra mérték a Jobbikot a Fidesztől), aztán jött még egy zuhanás, és most a választások előtt úgy tűnik megint erősödő tendenciát mutatnak.


Összességében azt lehet elmondani hogy a Jobbikot eddig minden választás előtt alámérték, ha a közvéleménykutatásokból indulunk ki, 4%-os erősödést saccolnék. De majd kiderül minden.

2018. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Igazából, majd a választásokon derül ki, hogy egyáltalán csökkent- e. Én már nem igazán hiszek a közvéleménykutatásoknak, főleg amióta Bayer azt találta mondani, hogy Hódmezővásárhelyen, 60%- os fideszes győzelmrt "jósoltak". Azért ez bőven "hibatáron" kívüli tévedés.
2018. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem sokat érnek a közvéleménykutatások. Sőt szerintem nem is léteznek ,csak párt megrendelésre írják a számokat. Ezt onnét gondolom hogy pl engem és tág ismerősi körömet- ismerőseimet soha senkit 20 évre visszamenőleg sem kérdeztek ilyen párt témáról semmilyen közvéleménykutató cég. Azért érdekes..nem tudom ki a francot kutatnak ezek?
2018. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
#4: Azzal egyetértek, hogy nem igazan lehet alapozni ezekre a mérésekre, de azert vannak. Legalábbis engem a legutóbbi választás óta 2- szer, de talán 3- szor is felhivtak.
2018. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Ha leszeretnétek váltani a FIDESZ-t, akkor a Jobbikra szavazzatok.. Ha a többi pártra szavaztok, elveszik a szavazatotok, és marad megint 4 évre a FIDESZ. Miért a Jobbikra? Jelenleg a legerösebb ellenzéki párt, és ugyanúgy nem szeretne illegális bevándorlókat Magyarországra, viszont egy jobb országot teremtene, aminek az alapja az oktatás, ami a legalja Magyarországon, a többi EU-s országgal összehasonlítva!
2018. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!