Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik műsor hitelsebb: az...

Melyik műsor hitelsebb: az Echo TV Sajtóklubja vagy a Hír TV Szabadfogás című műsora?

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 15:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

A Hírtv Szabadfogás című műsora az összes politikai beszélgetős műsor közül a leghitelesebb (talán az egyetlen hiteles műsor ebben a kategóriában). Végre van egy vitaműsor, ahol teljesen különböző világnézetű emberek (többé-kevésbé) kulturáltan képesek értekezni közéleti témákról. Ilyen műsorból lenne igény minél többre.

Az echo tv Sajtóklubja meg egy minősíthetetlen kupac trágya, ahol azonos véleményű kormánypárti, fizetett bértollnokok jól egyetértenek egymással, de az Atv-n is ugyanez a színvonaltalan fecsegeés megy csak éppen ellenzéki oldalról.

Ritka a minőségi műsor. Mondjuk a Szabadfogásnak is vannak néha színvonaltalanabb adásai, ugye sok múlik a meghívott vendégeken. Alapvetően a műsor a minőségét elsősorban Puzsér Róbert jelenlétének köszönheti.

2018. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

"Végre van egy vitaműsor, ahol teljesen különböző világnézetű emberek (többé-kevésbé) kulturáltan képesek értekezni közéleti témákról."


Teljesen különböző világnézetűek?? 😂😂😂

2018. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Igen Digo!


attól még, hogy te beírod, hogy szélsőbalos műsor, másik kérdésnél akkor is írtam neked, hogy ott ahol a Pörzse Sándor meg a gój motorosok vezetője az egyik vendég, nagyon furcsa világlással kell rendelkezz, hogy neked ez a szélsőbalos legyen.


úgy látszik valakik nem 24/7ben nyalnak fideszes valagokat, akkor az már szélsőbalos.

2018. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
3# a gój motoros kb fél éve nem szerepel, a Pörzse meg már nem jobboldali, mint ahogy a jobbik sem. Abban a műsorban 1 bal oldaltól független van, a Puzsér.
2018. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%

A szabadfogás egy nyílt lejárató műsor, a másikat nem ismerem, nem nézem az echo tévét.


A szabadfogás egyszerűen undorító, van 6 vendég, lényegében a nagyobb pártok támogatói. Egytől egyig művészek,ujságírók, ügyvédek stb. kivéve egyet, a fideszest,2 millio szavazó közül pont egy motoros banda vezetőjét kellett meghívniuk aki még beszélni is alig tud.


A Sajtókklubját nem ismerem , lehet az is ilyen undorító . Én szeretem a politikai vita műsorokat viszont ekkora fokú kettősmércét alkalmazni ettől felfordul a gyomrom

2018. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Digo és azon gondolkodtál már, hogy Te látod rosszul a dolgot?


Aki nem fideszes az nem is lehet jobboldali?

Azért ez csúnya nagy hazugság.

nagyon nagy baj van itt ha már van aki ilyet mond

2018. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%

A Szabadfogást néhányszor kipróbáltam, nem az én stílusom. Sőt. Nem hiteles, túl elfogult.


Az Echo Sajtóklubját -és az Echo néhány más műsorát- rendszeresen nézem, örülök, hogy végre van pl. a Tegnapi történelem. Érdekes az Angard is.

2018. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

6# "Aki nem fideszes az nem is lehet jobboldali?"


Ne forgasd ki a szavaimat, nem ezt írtam. Konkrétan a Pörzséről van szó, aki azt mondja amit a szájába ad a jobbik, ami nem képvisel semmilyen jobboldaliságot. Sőt, ideológiát sem, egy politikai vállalkozás, aminek a célja a szavazatszerzés. Ezért ha kell minden ideológia mögé beáll.

2018. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Akkor ki képviseli a jobboldaliságot? A DK, ha már a Jobbik se elég jobboldali.
2018. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%

A szabadfogás teljesen elfogult ultraliberális & ultrajobbos "arcok" osztják az észt benne.

A Sajntóklub egy teljesen hiteles, keresztény, konzervatív a társadalom legtöbb részét kitevő embereknek szóló intellektuális elemző műsor.

2018. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!