Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Marosvásárhelyen a Székelyek...

Marosvásárhelyen a Székelyek megnyilvánulásai alapján, szerintetek kell nekik szavazati jog vagy nem?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=hFCZQctbWuo&t=244s


Ti mit gondoltok, mennyire vannak tisztában a dolgokkal? Milyen emberek?



2018. márc. 6. 15:04
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

# 9/10 Időpont ma 16:30


Én minden embert elítélek aki így beszél, attól függetlenül hogy ki az, s mit támogat. Ha tudsz linkelni videót, ahol Vona így kiviseli magát, mint ezek az emberek, akkor linkeld be.

2018. márc. 6. 16:41
 12/26 anonim ***** válasza:
40%

Ez a szavazati jog megadása is orbán beteg agyából pattant ki, ezek a szerencsétlenek azt képzelik hogy nekik akar jót orbán, de a valóság az az hogy orbán sajátmagának akar jót, csak a szavazataikra apellál.

Én is azt mondom hogy az én sorsomról ne döntsenek a határon kivükiek, semmi közük énhozzám mint ahogy nekem se hozzájuk, én se megyek Romániába szavazni. Ennyi!

2018. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
47%
A helyi fidesz kiküldte a primitívjeit.
2018. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
44%
Szeretem őket, de szavazati jogot nem adnék nekik. Nem lenne fer az itt-élőkkel szemben. Mert mondjuk ha nem lesz jó, nem ők isszák meg a levét, és az ő lelkükön is szárad, ők is felelősek lesznek érte, ha nemannyira jót választanak; mármint ha az ittélőkre nézve mondjuk pl a legkevésbé kedvezőre adják a szavazatukat. A videót még nem néztem meg. Picit belehallgattam a linkelt részbe.
2018. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
43%
Meg azt a csalánosat is szokták mondani, h másnak a micsodájával
2018. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
67%
#14-15.vagyok Nem vitatom, hogy tisztességes magyar emberek, De én se szavazok náluk, hogy ki legyen az ő nyakukra ültetve
2018. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

*határügyileg ők most egy másik országhoz tartoznak;

ezt akartam még a vessző után írni

2018. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
55%

“Én minden embert elítélek aki így beszél, attól függetlenül hogy ki az, s mit támogat. Ha tudsz linkelni videót, ahol Vona így kiviseli magát, mint ezek az emberek, akkor linkeld be.”


Azon emberek közül egyik sem közszereplő pártelnök, jobbikos mocskolódásból, alpári szövegből pedig láthatsz, olvashatsz itt is eleget, lényegesen undorítóbbat, mint amiket Gabikának mondtak. Amúgy a székelyek mondandójának melyik része fájt ennyire?😂

2018. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
75%
A jobbikosok mindenkitől elvennék a szavazati jogot, aki fideszes. Ha a lelkülbe néznek, ők is tudják, hogy nem az a bajuk h hol fizetnek adót, hanem az hogy a fideszre szavaznak. Egyébként meg milyen kérdés az, hogy a "megnyilvánulásaik alapján" kell-e nekik szavazti jog? Aki vonával szemben nyilvánul meg annak ne legyen szavazati joga?
2018. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

# 19/19 Időpont ma 17:31


Nem a megnyilvánulással van a baj, hanem annak a mikéntjével. Trágárkodnak, és alig tudnak beszélni magyarul is, képtelenek értelmezni egy összetettebb mondatot, és teljesen valótlan dolgokat állítanak, nincsenek tisztában a legalapvetőbb belpolitikai tényezőkkel sem, és azt is elmondták hogy a pénzbeli juttatásokért támogatják a Fideszt, és attól félnek hogy nem kapnak pénzt ha nem a Fidesz kormányoz.

2018. márc. 6. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!