Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavaz a Fideszre?

Ki szavaz a Fideszre?

Figyelt kérdés

Mindenkitol azt hallom, hogy hogy utalja a Fideszt, itt GyK-n is mindenki szidni szokta, akkor megis hogy a viharba szoktak nyerni? Foleg ekkora tobbseggel? Kik szavaznak rajuk?

Ti kire szavaztok iden? Meg tudjuk donteni a Fidesz uralmat?


2018. márc. 1. 07:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%

A vt módosításával, az ellenzék elaprózódásával, az ukrán szavazatok megvásárlásával meg azzal, hogy támogatják, hogy minden 6 általánost végzett munkanélküli szüljön 6 gyereket, hogy jöjjön a pótlék meg a segély.

A nyugdíjasok meg odáig vannak az 5 ezer forintjukért.

2018. márc. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Most már minden 3ik kérdés ez lesz?
2018. márc. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%
Én vállalom azt ,hogy Fidesz szavazó vagyok.Példaértékű az amit 2010-óta az országért és a magyar emberekért tettek.Akik az ellenzéket szeretné kormányon az csodaváró,csoda pedig nincs csak nagyon sok munka.Néhány hónap múlva jönne megint a kijózanodás és ők is a fideszt követelnék vissza.
2018. márc. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2018. márc. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
Senki.
2018. márc. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez hányszor fogod még megkérdezni?
2018. márc. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%
Én Fideszre szavazok. Néha szoktam szidni őket itt a gyakorin is, de csak azért, hogy hergeljem a sok hülyét. :-)
2018. márc. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Alain Delon ***** válasza:
88%
Eddig mindig a legalacsonyabb részvételű szavazásokat nyerték meg. Tehát nekik a passzivitás kedvez, mert van egy elvakult réteg, akik mindig elmennek rájuk szavazni.
2018. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%

Én is folyamatosan ezt a dumát hallgattam jobbikos havertól még 2014-ben, hogy ő mindenkitől azt hallja, hogy a Jobbikra fog szavazni és mindenki utálja már a Fideszt, ezért a Jobbik biztos fölényesen fog győzni 2014-ben.

Aztán kiderült, hogy beszélt úgy 8-10 emberrel a politikáról a saját közegéből és ők mind jobbikosok voltak. Innen jött az ötlet, hogy az egész ország jobbikos, mert neki pár ismerőse azt mondta, hogy ő az.

Aztán, amikor kijöttek a választási eredmények, leitta magát és heteken át hallgattam, hogy csalt a Fidesz.


Szerencsétlenek...

2018. márc. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

#9: Csalt is a levélszavazatokkal, nélkülük nem lett volna kétharmad.

Meg hát ez is választási csalás-gyanús: [link]

2018. márc. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!