Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csőd szélén Magyarország?

Csőd szélén Magyarország?

Figyelt kérdés
Olaszországban élek, és a mai hírekben benne volt, hogy Magyarország az összeomlás szélén. Folyamatosan Görögországgal együtt emlegették. Most mi az igazság??? Minden hírportál mást ír. Ti hogy látjátok??
2010. jún. 7. 20:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Úgy meglepte őket a választási győzelem, hogy nem tudják mit beszélnek! De hát valahogy le kell nyomni az emberek torkán, hogy nem lesz semmi az ígéretekből, ezért könnyeb az előzőre kenni... Mondjuk nem hibáztatom őket! Ez a bevett politikai módszer (sajnos)!
2010. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem rózsás a helyzet Magyarországon,fogalmazzunk úgy...

Csak az Mszp nem verte nagydobra,hogy milyen sz@rul állunk,sőt pont ellenkezőleg!Kicsit mindig kozmetikáztak az adatokon(államháztartási hiány stb..) De úgy tudom Olaszországban Berlusconi is megszoritásokra készül,ugye?Pedig ott feltételezem nem olyan kaki a helyzet mint kishazánkban...

2010. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
Az MSZP eltitkolta, most bukott egy csomó minden, és most tájékoztatták az embereket és ez az amiből ez a hatalmas botrány kerekedett, pedig való igaz, hogy nem a tükör a hibás, de nah, én nem így tettem volna, viszont tényleg, ami igaz, az igaz.
2010. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%

Persze tényleg nem vagyunk jó helyzetben és persze, az MSZP kozmetikázott... de minden kormány ezt teszi (sajnos) másképp mit kezdenének a Nép Haragjával? xD

Sajnos itthon ez a bevett szokás...

Viszont azért nem szeretem ha hülyének néznek... a Fidesz vajon mivel magyarázza neves gazdasági szaklapok (külföldiek) elismerését a válságkezelésről? Szerintem a Bajnai-kormány jól csinálta amit csinált, nézzétek meg Görögországot, Olaszországot, talán enélkül most mi is ott tartanánk!


20:46 voltam (És nem, nem vagyok elvetemült mszp-s csak reális)

2010. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez az ország maga a csőd!
2010. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jah,maga a csőd...,ha nem kormányzott volna 8 évig az mszp..,akkor talán nem állnánk ilyen sz@rul!!!És nem lett volna szüksége az mszpnek Bajnai válságkezelésére sem,ha jól kormányoztak volna!Bajnai annyit csinált,hogy még a vizben fuldoklónak a fejét a felszinre hozta,hogy nehogy megfulladjon...,képletessen!
2010. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!