Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted kár lenne ha Demeter...

Szerinted kár lenne ha Demeter Márta nem jutna be a parlamentbe?

Figyelt kérdés
7. az lmps listán tehát rezeg a léc.
2018. febr. 8. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Ez miről híres ez az izé? Életemben nem hallottam róla.
2018. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki?
2018. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az a kár, hogy ő politikus és nem a szexiparban helyezkedett el, és nem szexelt még velem.
2018. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ő az MSZP vel jutott be listásan információim szerint, szóval most sem kéne ott lennie. Nem tudom, hogy kár lenne e. Sokszor csak annyit hallottam tőle, hogy elmondja, hogy a Fidesz így bűnöz, úgy bűnöz, meg hogy lefogják csukni. Ezeknél elég "gyengének" szokott tűnni (mert semmi mást nem csinál, csak felvázolja a helyzetet és szinte biztosan be nem tartható állítást tesz), meg akkor is amikor kormányváltást ígér.
2018. febr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szép nőci csak kicsit sok szépítő szert használ holott anélkül is szép lenne. Ha ezért kérdezed kár.


De mint az ellenzék arca is elég hatásosan elmondja hogy mi az ami miatt elfogadhatatlan a mostani kormánypárt ténykedése.

Jobb mintha a valami elhízott Fideszest kéne nézzek naphosszat, ahogy magyarázza miért engedtek be több ezer menekültet amikor stop Soros van.

2018. febr. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokkal szebb mint Németh Szilárd...
2018. febr. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csinos hölgy, kár lenne érte.
2018. febr. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen az, amikor nem a kompetenciáját nézitek.
2018. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Semmivel sem rosszabb, mint bármelyik képviselő és ő legalább, jól is néz ki.
2018. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!