Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy Magyarországo...

Támogatnád, hogy Magyarországon is betiltsák, hogy a lányokat lánynak szólítsák az iskolában, hogy ne bántódjanak meg azok, akik nem érzik magukat lánynak?

Figyelt kérdés

Manchesterben ugyanis ez történt:


[link]


2018. jan. 29. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
Azért tőled különösen hiteltelen ez a "ki termeli ki" szöveg,amikor állandóan azzal hencegsz itt,hogy külföldön kaminozol...
2018. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
A társadalomnak alapvető érdeke, hogy gyerekek szülessenek. Teljesen természetes, hogy támogatja a gyerekeseket, támogatja a gyerekvállalást.
2018. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:

Nem,neked érdeke.


Azoknak érdeke,akik annyi gyereket vállalnak,hogy önerőből még eltartani sem tudják,nemhogy öngondoskodjanak.


Másrészt tudom nehéz elfogadni,de globalizáció van.

Tehát semmi sem kötelezi az ide születőket,hogy itt dolgozzanak majd 20 év múlva.

Pláne,ha nem is fizetik meg a munkát.

2018. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:

De tudom.

Neked jogod van külföldön dolgozni,máshová adózni,de másoknak beleszólnál a magánéletébe,meg,hogy ki mennyi gyereket vállaljon vagy ne vállaljon...


Ilyen egy tipikus fideszes..

2018. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:

Másrészt,akinek sok gyereke van,ott sokkal nagyobb a kockázat,hogy meleg/transznemű is lesz közte.


Tehát minél több gyerek születik,annál több meleg és transznemű is lesz köztük.

Az arányok nem változnak.

2018. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:

"Neked jogod van külföldön dolgozni,máshová adózni"


Mikor mondtam, hogy másoknak nincs joga? Egyébként mi jelentősége az EU - ban? Külföldön fizetek adót, Magyarország meg kap EU - s pénzeket.


"de másoknak beleszólnál a magánéletébe,meg,hogy ki mennyi gyereket vállaljon vagy ne vállaljon..."


Mikor szóltam bele? Annyit mondtam, a gyerekvállalás egy társadalom jól felfogott érdeke - és ez igaz. Te is megszülettél, nem? Ha egy bizonyos szint alá csökkenne a gyermektelenek száma globálisan, kihalna az emberiség. Magyarország lakossága minimum 35 éve csökken.


"Ilyen egy tipikus fideszes.."


Életemben nem szavaztam a Fideszre.

2018. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 A kérdező kommentje:

#43 "A transzneműség nem egyenlő a meddőséggel. "


Ez igaz, de a tapasztalat azt mutatja, hogy a transzneműek gyermekvállalási hajlandóság amessze alulmarad a "normális"-nak, ami Európában szintén az ideális alatt van....


A másik, hogy nincs meg az a technikai háttér, hogy az egész emberiséget mesterséges megtermékenyítéssel szaporítsák.

2018. jan. 30. 15:49
 58/76 A kérdező kommentje:

#46


"Amíg a melegek és a gyermektelen emberek fizetik a gyereked eltartását,addig szerintem jobb,ha meg sem szólalsz.. "


Azért jobban örülnék, ha a pénz mellett még egy generáció létrhozásába is besegítenének...

2018. jan. 30. 15:52
 59/76 anonim ***** válasza:
Nem kell itt kitermelni senkit! Az elmebetegeket kezeltessék! Ez a normális társadalmi igény.
2018. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
Érdekes jövőkép ez tényleg. Lassan úgy tűnik, hogy a nyugati világ kiemelten támogatja a homoszexualitást, transzneműséget, viszont a "normál" heteró érdeklődést, közeledést meg szinte már bűnként kezeli. Lassan már olyan törvények korlátozzák a heteró férfiakat, hogy kétszer is meggondolják, hogy merjenek-e közeledni egy nő felé. Már azért is beperelhető lesz valaki, ha próbál egy nőhöz közeledni, mert az potenciális zaklatásnak, nemi erőszaknak minősül? De persze a homokozás mehet nyugodtan, ami a csövön kifér, szinte még bátorítják is rá az embereket. Beteg egy világ ez, annyi biztos...
2018. febr. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!