Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted a Jobbik listán 20%...

Szerinted a Jobbik listán 20% alatt vagy felett fog szerepelni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 25. 09:10
1 2
 11/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%
Fölötte. 23-24%.
2018. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%
Simán alatta. Aki arra számít, hogy felette, annak bilibe ér a keze és megfog lepődni... A Fidesz nem mostanában fog 20%-ra esni, bár tudom az új hullámos liberális jobbikosoknak ez nagyon tetszene, csak kár, hogy nem igaz és nincs realitása.
2018. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Szerintem is alatta lesznek. Nem véletlenül tettem fel a kérdést. Mi a baráti körünkben úgy határoztunk, hogy nagy valószínűséggel nem megyünk el szavazni vagy ha igen talán a viccpártra szavazunk, esetleg az LMP-re. Pedig 2010, 14-ben a Jobbikra szavaztunk mindnyájan. Szerintem is bes.o.ják ezt a "néppártosodást".
2018. jan. 25. 15:16
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Most itt kommentek között az összes jobbikos lepontozott mindenkit, aki 20% alatt-ra mondta? Nagyon fair, GG...


Csak azért, mert azt mondtam, hogy csoda kéne, hogy a jobbik 15% fölött legyen, még nem vagyok automatikusan fideszes :D Sőt, utálom őket


De ez a valóság... Jobbik teljesen szét van menve, belső feszkó is nagy, a Vona féle 'új irány' vs a szélsőjobbosabb irányt képviselő radikálisabbak.

Nem lehetetlen, hogy választások után ketté is szakad az egész (lévén hogy Vona belengette, hogy lemond, ha tré lesz az eredmény; persze lódíthatott is, de mivel mint mondtam, a párton belüli feszültség is nő, simán elképzelhető, hogy a Jobbikból kiválik a Vonával szimpatizáló csapat, s egy 'Új Magyarországért Mozgalom' jellegű, jobb-közép, globalizmustól el nem zárkózó, de továbbra is nacionalizmust szem előtt tartó pártot indítanak, kb mint egy későbbi MDF; míg a Jobbik visszatér a szélső jobboldalibb irányba, visszatérnek ilyen Novák Elődék, meg egyéb, középre húzás miatt lelépett politikusok-támogatók, és 'Igaz Jobbik'-ként folytatják tovább).


De ja, ha lepontozod az összes ilyen választ, akko' majd jól kormányt is vált a Jobbik, geez...

2018. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
14. Biztos azért, mert nem tetszik nekik a realitás, hogy ugyanúgy fognak kormányt váltani, mint 2010-ben vagy 2014-ben. Megint hu..lyíti Gabika a szavazóit....Csak a néppártosodás előtt volt értelme rájuk szavazni, ettől függetlenül is, mostmeg egy liberálisgyűjtő, rendszerbe simuló tömegpárt lett nulla egyediséggel.
2018. jan. 25. 15:28
 16/20 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem az MDF sorsára fog jutni.
2018. jan. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
35%
Ha így haladnak, már a bejutásnak is örülhetnek!
2018. jan. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Felett 23-25% körül
2018. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Alatta. Ezafajta pálfordulás sokkal több embernek nem jön be, mint akiknek igen.
2018. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Alatt.
2018. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!