Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mentek a Jobbik, Trianonról...

Mentek a Jobbik, Trianonról való megemlékezésére?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 3. 09:06
1 2 3 4 5
 41/50 bumbi02 ***** válasza:
44%
és h ha a szinmagyar területeket nézzük akkor mennyit vesztettünk? nem sokat... kevés szin magyar terület veszett el... többnyire erdélynek a déli csücske, felvidék egy része, azt kb itt vége is van...
2010. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
20:38: Miért kifogás az, hogy végzem a munkámat? Miért gondolod, hogy te, azzal, hogy elmentél, többet tettél bárminek az érdekében, mint én? Ha meg tényleg úgy gondolod... tudod mit? Szégyelld magad te.
2010. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

"Nem tótok hanem szlovákok."

Akkor mik aranyom? Nálunk az I.VH után Tótországnak hívták, nem szlov khmm akarom mondani, szlotákiának.

2010. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

"és h ha a szinmagyar területeket nézzük akkor mennyit vesztettünk? nem sokat... kevés szin magyar terület veszett el... többnyire erdélynek a déli csücske, felvidék egy része, azt kb itt vége is van..."

Aha, és azért él 5.000.000 magyar határon túl igaz?

2010. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 bumbi02 ***** válasza:

[link]


látod hogy hol vannak a mai határok nem? ezek közül ami tényleg igazságtalan volt az a felvidék egy sávja ami tleg elég erösen magyar lakta volt, és erdély egy része, de az nem volt megoldható h nálunk maradjon...

2010. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

"Nem tótok hanem szlovákok."

Akkor mik aranyom? Nálunk az I.VH után Tótországnak hívták, nem szlov khmm akarom mondani, szlotákiának."


Ja, lehet az I.VH után tótoknak hívták őket, meg a kuruc.infon is tótoznak.

De bármilyen hivatalos vagy színvonalas oldal szlovákoknak hívja őket.

Lassan már a románok is oláhok lesznek?

2010. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

16.41-nek

Konkrétan nem Rád gondoltam, ha visszaolvasol, akkor vannak itt olyanok, akik csak emelik az oldal színvonalát, de értelmeset nem tudnak írni. Na nekik szólt!

Amúgy meg nem azért mentem el, hogy valami hősi tettet hajtsak végre, de legalább tiszteletemet tettem az emlékmű előtt és végig hallgattam egy neves történészünk előadását (a neve neked úgysem mondana semmit). És igen, elég sok dolgot tudtam meg, amit eddig nem.

És képzeld! Nem szégyellem magam, ahogy írtad! Hiszen nekem nem szégyen elmenni egy ilyen rendezvényre. Hidd el, hogy a 7 éves lányom is nagyon élvezte, persze gyerekszemmel. De azt már ő is tudja, hogy a megfelelő tiszteletet meg kell adnunk azoknak, akik megteremtették ezt az országot és harcoltak érte.

Szebb jövőt!

2010. jún. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
A megfelelő tisztelet megadását légy szíves, bízd rám.
2010. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Utolsó komment: Ha te élnél a határon túl, amit elcsatoltak, vajon akkor is ez lenne a véleményed???
2010. jún. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
66%
Honnan tudjam? Most ez a véleményem.
2010. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!