Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van Magyarországon...

Szerintetek van Magyarországon kormányváltó hangulat? Az LMP és a Jobbik ledöntheti 2018-ban a Fidesz uralmát?

Figyelt kérdés

Sokan azzal jönnek hogy túl kicsi a Jobbik támogatottsága a kormányváltáshoz, viszont nem a közvéleménykutatásokat kell megnyerni, ha a választások előtt feltudnak mutatni egy akkora erőt (akármilyen formában) ami képes lehet leváltani a Fideszt, akkor lehet ha sok kanapéharcost és függetlent állítanának fel a kanapéról.


Az LMP-vel és Momentummal való összefogás is nagyban javítana a lehetőségeken, sikerülhet Magyarországnak 2018-ban átlépnie a 21. századba?



2017. nov. 29. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Itt max akkor lesz kormányváltás, ha a hadsereg megpuccsolja a kormányt.
2017. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Magyarországon nincsenek demokratikus választások, csak az dől el egy színjáték keretében, hogy hogyan oszlik meg a maradék egyharmad az álellenzéki pártocskák között. Nekik persze nagyon kényelmes így, nulla felelősség, temérdek pénz, néha böfögnek valami iszonyatos baromságot a látszat kedvéért, és elvannak ott a parlament melegében.
2017. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Magyarországon nincsen kormányváltó hangulat.
2017. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Nincs. Én a kezdetektől Jobbik szavazó és szimpatizáns voltam, de egyre kevesebb az esély, hogy rájuk szavazok. És a rokonságom, a teljes baráti köröm ugyanígy van vele.


Ez már nem Jobbik.

2017. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

A Jobbik elárulta a saját törzsszavazóit és balliberális politikát folytat, balliberálisokkal szövetkezik.


Hiteltelen csicskapárt, a választások után eltűnik a süllyesztőben.

2017. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Én nem érzem, hogy lenne, de jövőre kiderül.
2017. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Nem, szerintem nem, mert:


A Jobbik mi? 1-2 éve még volt arculatuk, most már nem tudom őket meghatározni. Leginkább egy amőba - kitölti a rendelkezésére álló tetszőleges teret. Vagy guruló hógolyó, amit majd a választások után megnéznek mi ragadt rá, aztán az lesz amit többségében találnak rajta.


Az LMP kifogásolta a kerítésépítést, most meg Szél Bernadett ráállt az újkori álfeminizmusra. Jó nekik ha meglesz az 5%, mert sok kis párt van, így sok felé oszlanak az ellenzéki szavazatok.


A Momentum nekem olyan mint Vona. Vonát a Gyurcsány hazudott hullám repítette a magasba, ahová békeidőben saját magától sosem jutott volna. A Momentum ilyen hulláma az olimpiai népszavazás volt. Most fél évig még köpködniük kell egy kicsit a kormányra, korszakváltásozás, mi vagyunk a fiatalok-ozás, oszt meg is lehet a biztos fizu 4 évre.


Képzelj el egy kormányt, ahol van 3 párt, akik még sosem kormányoztak, még egyenként nem tudják pontosan kik önmaguk, aztán egymással is veszekszenek alapvető kérdésekben. Nekem ez nem átvezetés a 21.sz-ba, ez 4 év bénultság.

2017. nov. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egy korszakos probléma. Hangulatból politizálunk, hangulatból váltunk kormányt, hangulatból cselekszünk. Mennyire más lenne a világ, ha hozzáértésből, megfontoltan, célszerűen tennénk.
2017. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

LMP: 4-5%

Momentum : 3-4%

Jobbik : 10-12 % talán


Ha összeadod akkor nagy jóindulattal kijön 20% , ezzel hogy a ...-ba akarsz kormányt váltani?


Egyébként az LMP és a Momentum nem akar a Jobbikkal koalíciót , legalábbis ezt nyilatkozták.


Ha az összes ellenzéki összefogna , na akkor talán meglenne a többség , de UTÁLJÁK egymást.....

2017. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
Itt már nem lesz kormányváltás a diktátor halála előtt.
2017. nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!