Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Orbán-kormány miért nem...

Az Orbán-kormány miért nem ítélte el a segélyhajók elleni izraeli támadást?

Figyelt kérdés

Több európai ország behívatta izrael nagyköveteit, magyarázatot követelve.

A mi országunk kis parlamentjében csak egy jobbikos képviselő szólalt fel ezügyben, Schmitt Pál fel volt emiatt háborodva. Vagy azért nem itélte el az Orbán-kormány, mert holló a hollónak...

Vagy mert az izraeli kitűzős Martonyi egyetértett az akcióval?


2010. máj. 31. 18:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
SZERINTEEEEEED? :)
2010. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
9%

Ez nem Nyugat-Európa, nálunk nincsenek százezrével félművelt arab bevándorló vademberek (csak helyben született vademberek, de mindegy), akiket nyugtatgatni kéne, hogy mi a palesztinokkal vagyunk.


Képzeld el, hogy pl. lenne valahol a világban egy Romaország. Namármost Romaország népe gyűlöli a szomszéd népet a pirézeket. Történik egy incidens, pirézek ölnek romákat, magyarország nem ítéli el a pirézeket. Most képzeld el mi lenne akkor itthon.

2010. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%
Jujj, ez de kínos ... :))
2010. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
21%
Lehet nem akarják, hogy a maradék kis (izraeli) tőke, ami még működteti így-úgy a gazdaságot, az is kimenjen.
2010. máj. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%

Lehet nem akarják, hogy a maradék kis (izraeli) tőke, ami még működteti így-úgy a gazdaságot, az is kimenjen.



De miért is?

Hiszen abból a tőkéből nem volt még 1Ft hazsna sem az országnak. Leszámítva egy egy politikust.

Hidd el, ha kimenne az izraeli tőke, azzal csak több maradna.

2010. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
60%

Ne engem akarj meggyőzni, nincs sok közöm az Orbán-kormányhoz:)!


De én nehezen tudom elképzelni, hogy itt majd a magyar a KKV-knak annyi tőkéjük lesz, hogy teremtik gomba módjára a munkahelyeket (még kedvezményes hitelekkel sem).

Az izraeli tőke meg munkát ad az embereknek, akik ezáltal fogyasztanak (lehet, hogy épp a piacon, vagy a magyar KKV-któl).


Bár mivel Perez be akarja vásárolni magát Magyarországra, nem hiszem, hogy nagyon érdekli, hogy mi kit ítélünk el és miért.

Eddig se voltak itt népszerűek, ez a hajós dolog már nem oszt nem szoroz.

2010. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

Mert ők is zsidók.

Semmi bajom a zsidókkal,félre ne értsétek,de ez van.

Szóval se náci,se skinhead nam vagyok,de ahogy írta valaki:"holló a hollónak...".

Az se zavart senkit,hogy izraeli gépek csak úgy bejöttek a légterünkbe.

-Ja,bocsika,csak picit benéztünk.Nem baj ugye?

-Ááááááá,dehogy baj!Repkedjetek csak nyugodtan.


A "Felvásároltuk Magyarországot"-kijelentésről nem is beszélve.

2010. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
4%
Az egész akció a nyugat-európai baloldali körök szándékos provokatív akciója, akik így akarnak szimpátiát kelteni az eszement muzulmán palesztinok iránt. Mivelhogy az európai lakosság nagy részének igen elege van az országaikat elárasztó és kulturálisan tönkretevő muszlim csőcselékből. A Fidesz, mint jobboldali, kereszténydemokrata párt nem is fog a ballibek oldalára állni, ebben a kérdésben sem. Röhejes is lenne. Ott van erre a baloldali anarchista Jobbik.
2010. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
10%

"Több európai ország behívatta izrael nagyköveteit, magyarázatot követelve."


Nem "több európai ország", hanem azok (Svédország, Írország stb.), amelyeknek a hajóiról szó van.


"A mi országunk kis parlamentjében csak egy jobbikos képviselő szólalt fel ezügyben"


Az épelméjű pártok képviselőinek úgy látszik, fontosabb dolga volt, pl. az árvízvédelmi kiadások fokozása, a családi pótlék újraszabályzása stb.

2010. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Épelméjűpárti, figyelj, szerintem a felszólalás ideje (nem láttam)max 2-3 perc lehetett, amely azt szorgalmazta, hogy a magyar kormány ítélje el a gyilkos akciót. Ha szerinted ennyit nem érdemel az ügy, az téged minősít.
2010. máj. 31. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!