Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fogjátok tölteni a nemzeti...

Ki fogjátok tölteni a nemzeti konzultációt?

Figyelt kérdés
Nagyon sok múlik ezen remélem mindenki beküldi.
2017. okt. 28. 13:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Ki fogom, a neten, többször is, s közben röhögök nagyokat, hogy mekkora kamu az egész, mekkora birkának nézi a kormány az országát.
2017. okt. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem járulok hozzá a kormány propagandához, amint megküldik szépen megy is a szelektívbe, hátha újrahasznosítás után normális sosra lesz annak a szegény papírnak.


Majd ha normális témában kérik ki a véleményem akkor visszaküldöm, de ilyen nem igazán lesz, népszavazás és konzultáció itthon csak abból lehet ami segíti a Fidesz népbutítását...

2017. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Ja, a sört azt igen. De ezt nem.
2017. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

[link]


Itt ki lehet tölteni.

2017. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos, túl kevés lapot küldtek. Most ép azon gondolkodtam, kitöltsem, vagy begyújtsak vele? Hajlok rá, inkább, begyújtok vele, akkor legalább, hasznos dologra fordítom ezt a pár lapot.
2017. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Vicc az egész kormány, és az is egy vicc aki kitölti.

Bár szegények nem tehetnek róla, hisz átmosták az agyukat a fidesz-médián keresztül... :/ És hát ami a tévében van az minden igaz, nem?? 😱


Gyújtósnak jó lesz, rosszabb esetben meg klotyópapírnak.

2017. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

"Nagyon sok múlik ezen"


Húha, vannak itt gondok rendesen. Mi múlik rajta meséld el kérlek.


Én pl ha nagyon berúgok a pónilovakat akarom megállítani, eléggé problémás hogy egy paraszt aki miniszterelnöknek nevezteti magát pia nélkül ilyen barom.

2017. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Uhh tényleg már csak a selejt informatikus maradt itt, a többi migrált az orbánrezsim elől ahogy látom,


Vezetéknév:lofallosza

Keresztnév:viktátorba

E-mail cím:nyomorékfidesz@kormány.idióták

Életkor:345


úgy elfogadta a rendszer hogy szétröhögtem magam, tehát bárki kitöltheti akárhányszor, akárhogy, ez még egy mikrocég felkérésének is kevés de gondolom erre is leakasztott a fűrer 3-4 milliárdot hogy nehogy elszegényedjen szegényke

2017. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Már kitöltöttem, de nem árulom el miket jelöltem meg. Mindenre igennel válaszoltam:D
2017. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
1%

Fontos hogy kitőltsük, mert ma már az EU korlátlanul akarja betelepíteni minden tagországba a terroristákat és fejelnként 9 millióval kell őket támogatnunk. Ebbe beledöglik az ország !

Csak akkor tudja Orbán megfelelő erővel képviselni az érdekünket, ha elmondhatja brüsszelbe, hogy minden magyar kitőltötte a nemzeti konzultációt !


Ezen érdemes elgondolkodnotok...

2017. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!